Aktualności

Fisker ujawnia swoje plany na przyszłość

9 sierpnia 2011
Bez kategorii, Fisker Nowości

Fisker to amerykańska marka z siedzibą w Irvine (stan California), która może nie każdemu jest znana. Jak na razie producent oferuje sportową Karmę, która kusi nie tylko osiągami z najwyższej półki, ale także i ciekawym designem. Jednak jeden model to za mało i Fisker uchylił rąbka tajemnicy co do swoich planów na przyszłość.

Fisker Karma S Concept – 2009 rok

Fisker ujawnia swoje plany na przyszłość Fisker ujawnia swoje plany na przyszłość

Nadchodzący salon samochodowy we Frankfurcie, który odbędzie się już we wrześniu, będzie okazją do zaprezentowania crossovera spod znaku tytułowej marki. Auto ma nosić nazwę Nina, ale póki co nie ma o nim więcej informacji. Wiadomo tylko tyle, że na rynku pojawi się do 2013 roku podobnie jak drugi z zapowiadanych wozów, a mianowicie Karma S Convertible.

Samochód będzie bazował na zaprezentowanej w 2009 roku na North American International Auto Show koncepcyjnej wersji o takiej samej nazwie, którą możecie obejrzeć w naszej galerii. Ponadto ma być wyposażony w twardy dach. Fisker budzi zainteresowanie i ostrzy zęby na największych rynkowych rywali, a zatem czekamy z niecierpliwością na wrześniową wystawę.

źródło: wł / Patryk Rudnicki

Leave A Comment