Co marka Kamoka Auto Parts oferuje miłośnikom motoryzacji?

hamulce-kamoka

Polski rynek części samochodowych działa coraz prężniej. Z danych Stowarzyszenia Dystrybutorów i Producentów Części Motoryzacyjnych (SDCM) wynika, że w 2016 roku wartość sprzedaży komponentów była wyższa o 18,6 mld zł od wartości sprzedaży gotowych samochodów, a eksport w ciągu dekady wzrósł trzykrotnie. Co sprawia, że polskie marki takie jak Kamoka Auto Parts stale zwiększają udziały w rynku?

Jedną z odpowiedzi może być szeroka oferta. Dla marki Kamoka oznacza to sprzedaż amortyzatorów, elementów ich umocowania, odbojów, sprężyn zawieszenia, piast kół i zestawów łożyskowych, hamulców, czujników układu ABS, czujników zużycia, klocków, szczęk i tarcz hamulcowych, elementów zawieszenia i układu kierowniczego, sworzni wahaczy, przegubów, półosi, osłon przeciwpyłowych, sprzęgieł, różnego rodzaju filtrów, wycieraczek, a także chemii warsztatowej i wyposażenia warsztatów. Jest to zarazem sprzęt wysokiej jakości, spełniający najwyższe normy i standardy europejskie. Kamoka przykłada dużą wagę do precyzji wykonania i niezawodności swych części samochodowych. To dlatego może się ona pochwalić bardzo niskim współczynnikiem reklamacji. Trwałość podzespołów Kamoka pozwala firmie udzielać dwuletniej gwarancji na wszystkie produkty niezależnie od limitu przejechanych kilometrów.

Wysoka jakość i standard produkcji oraz bogata oferta to jednak zaledwie część tajemnicy. Przykład marki Kamoka pokazuje, że liczy się także podejście do klienta. Niewątpliwym atutem jest elastyczne podejście do zamówień, atrakcyjne ceny i szybkość dostaw. Warto podkreślić, że właściciele tej polskiej marki dysponują korzystnie ulokowanymi magazynami o dużej powierzchni w Brzezinach koło Łodzi, nieopodal zbiegu autostrad A1 i A2. W połączeniu z intuicyjnym i nowoczesnym systemem składania zamówień zapewnia to partnerom handlowym marki błyskawiczną realizację zleceń. Staranne pakowanie i odpowiednie zabezpieczenie przesyłanych towarów tak, aby docierały do klienta bez żadnych uszkodzeń, również przyczynia się do pozytywnego odbioru produktów Kamoka. Sprawna i dobrze zorganizowana logistyka są bez wątpienia jednym z sekretów sukcesu marki.

Kolejny to zrozumienie jak ważny w branży jest rozwój technologiczny. To dlatego Kamoka współpracuje z ekspertami branżowymi i pracownikami naukowymi wyższych uczelni technicznych. Dzięki temu użytkownicy marki mogą mieć pewność, że dostają części zamienne wykonane przy zastosowaniu najnowocześniejszych technologii i najlepszych rozwiązań. Firma stale rozwija także swoją ofertę, uaktualniając ją i wprowadzając produkty lepiej dostosowane do potrzeb rynku i oczekiwań klientów. Odpowiednie certyfikaty to dodatkowa gwarancja wysokiej jakości części i technicznego zaawansowanie sprzedawanych produktów. Istotne jest też to, że Kamoka to marka, która jest coraz bardziej znana na rynku zagranicznym, co potwierdza stabilności marki i jej pozycji na rynku.

Trudno się zatem dziwić wzrostom w polskiej branży motoryzacyjnej w segmencie części samochodowych. Prężnie rozwijające się krajowe marki takie jak Kamoka dzięki profesjonalnemu podejściu zyskują zaufanie coraz większej liczby graczy na rynku – od producentów, przez dystrybutorów i hurtowników, aż po mechaników i zwykłych użytkowników samochodów. Wciąż jednak wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, że znane zachodnie auta kryją w sobie polskie części. Warto to zmienić!