Aktualności
Jak zaoszczędzić 150 zł na zakupie (18 października, 2023 2:21 pm)
Volkswagen Passat B5 (4 października, 2023 5:48 pm)
Elastyczny kredyt JAK ABONAMENT na samochód (25 września, 2023 5:18 pm)
Leasing sposobem na finansowanie auta do firmy (25 września, 2023 5:11 pm)

Jak zaoszczędzić 150 zł na zakupie

Ubezpieczenie samochodu OC jest w Polsce obowiązkowe, gdyż bez polisy kierowcy nie mają prawa poruszać się po drogach. Mogą wybrać najtańsze ubezpieczenie, gdyż ustawodawca nie wskazał, jak wysoka musi być składka. Obowiązkowy jest jedynie sam fakt posiadania polisy. Dzięki temu można oszczędzać na zakupie OC i korzystać z ofert ubezpieczeń w ramach promocji. Sprawdź, jak płacić za OC mniej i jak skorzystać z kodu rabatowego Mubi.

1. Czy można tanio kupić ubezpieczenie OC?

2. OC AC w niskiej cenie dla każdego kierowcy

2. Mubi kod rabatowy — jak go wykorzystać?

Do zakupu ubezpieczenia OC samochodu warto się przygotować, by uniknąć przepłacania. Kierowca musi posiadać polisę, jednak nie musi wybierać najkosztowniejszej oferty. Z powodzeniem może wybrać ofertę w najniższej cenie lub skorzystać z dodatkowego rabatu dzięki porównaniu ofert i kalkulacji OC przez wskazaną stronę. Dowiedz się, jak płacić mniej za obowiązkowe OC dla kierowców i ile można zaoszczędzić. 

Czy można tanio kupić ubezpieczenie OC?

Na wykupieniu ubezpieczenia OC dla kierowcy zawsze można zaoszczędzić. Przede wszystkim kierowca powinien sprawdzić, jakie zniżki mu przysługują. Zniżka za bezszkodową jazdę lub za wiek sprawia, że wysokość składki spada nawet o kilkaset złotych. Oszczędności na OC mogą być jeszcze większe, jeśli kierowca dokona porównania ofert z różnych towarzystw ubezpieczeniowych. Ich oferty mogą różnic się ceną nawet o kilkadziesiąt procent, dlatego bez porównania można sporo przepłacić.

Tanie ubezpieczenie OC jest dostępne bez konieczności spełniania dodatkowych warunków. Kierowca nie musi być stałym klientem towarzystwa ubezpieczeniowego bądź kupować w nim innych produktów. Polisa z przystępną składką jest dostępna dla każdego, gdyż wystarczy znaleźć odpowiednią ofertę za pomocą porównywarki ofert.

OC AC w niskiej cenie dla każdego kierowcy

Porównywarka Mubi umożliwia kierowcom skorzystanie z narzędzia takiego jak kalkulator OC AC i porównania ofert proponowanych przez różne towarzystwa ubezpieczeniowe. Użytkownicy porównywarki Mubi porównują oferty skrojone na swoją miarę, przygotowane z myślą o konkretnym modelu auta i historii jazdy danego kierowcy. Nie podają uśrednionych stawek i przypadkowych wyników dla określonej marki samochodów. Zawsze pomagają w znalezieniu najtańszego ubezpieczenia po uwzględnieniu modelu auta, jego rocznika, wieku kierowcy, kolizji spowodowanych w poprzednich latach itp. Dzięki temu porównywarka ubezpieczeń pozwala zapoznać się z realną ofertą i jednocześnie skorzystać z dodatkowego rabatu Mubi. Kody rabatowe przysługują wszystkim zainteresowanym OC, którzy wcześniej w porównywarce Mubi sprawdzili ofertę OC dla siebie.

Mubi kod rabatowy — jak go wykorzystać?

Jeśli korzystasz z Mubi kod rabatowy otrzymasz po dokonaniu kalkulacji składki ubezpieczenia OC. Następnie po jego wykupieniu i podaniu kodu rabatowego w czasie płatności uzyskasz prawo do zwrotu 150 zł. Zwrot wpływa na konto bankowe. Potwierdzenie płatności składki na OC wystarcza, by potwierdzić prawo do korzystania ze zwrotu 150 zł. Kalkulator Mubi jest naprzędzeniem bezpłatnym, dlatego każdy, kto wejdzie na stronę Mubi i dokona obliczenia, otrzyma rabat do wykorzystania przy zakupie polisy. Czas na wykorzystanie rabatu to 12 miesięcy od dokonania kalkulacji, dlatego kierowca może zapoznać się z kosztem polisy, zanim zdecyduje się na zakup danego modelu samochodu i dopełni wszystkich formalności ze sprzedającym pojazd.

Kup ubezpieczenie ma Mubi i oszczędzaj jeszcze więcej na OC!

 

Leave A Comment