Aktualności
Jak zaoszczędzić 150 zł na zakupie (18 października, 2023 2:21 pm)
Volkswagen Passat B5 (4 października, 2023 5:48 pm)
Elastyczny kredyt JAK ABONAMENT na samochód (25 września, 2023 5:18 pm)
Leasing sposobem na finansowanie auta do firmy (25 września, 2023 5:11 pm)

Elastyczny kredyt JAK ABONAMENT na samochód

W dzisiejszych czasach posiadanie własnego samochodu stało się niemalże niezbędne. To swoboda podróżowania, komfort i niezależność. Jednak nie każdy jest gotów zainwestować ogromne sumy w jednorazową zapłatę za pojazd. Dlatego elastyczny kredyt na samochód, nazywany kredytem JAK ABONAMENT w Volkswagen Financial Service, stał się popularnym rozwiązaniem dla wielu osób. W dzisiejszym wpisie rozwiejemy wszelkie wątpliwości związane z tym tematem i dowiesz się, dlaczego może to być idealna opcja dla Ciebie.

Kredyt JAK ABONAMENT na samochód to rodzaj finansowania, który łączy w sobie cechy kredytu i leasingu. Jest to rozwiązanie dedykowane przede wszystkim osobom, które chcą mieć elastyczność, nie są gotowe lub nie chcą ponieść dużego wydatku na jego zakup. Działa to w sposób podobny do umowy abonamentowej, gdzie regularnie płacisz ustaloną kwotę przez określony czas – 2, 3 lub nawet 4 lata a na koniec umowy podejmujesz Ty decyzje o wykupie bądź zwrocie auta.

Zalety kredytu JAK ABONAMENT

Wiesz, za co płacisz: Podczas trwania umowy nie spłacasz całego samochodu, a tylko przewidywaną utratę wartości w trakcie jego finansowania, dlatego rata jest atrakcyjna.
Niska opłata wstępna: W porównaniu do tradycyjnego kredytu, kredyt JAK ABONAMENT wymaga znacznie mniejszej opłaty wstępnej, co oznacza niższy początkowy wydatek. Samodzielnie ustalasz jej wysokość: od 0 do 35% całkowitej wartości, dzięki temu dopasujesz raty do swojego budżetu.
Wymiana pojazdu na nowy: Po zakończeniu umowy masz możliwość wymiany samochodu na nowszy model z nową umową, co pozwala być na bieżąco z nowymi technologiami i zwiększa komfort jazdy.
Bezpieczeństwo: W ratę kredytu wliczony jest pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych na 1 rok w promocyjnej cenie.
Błyskawiczna decyzja kredytowa: Po złożeniu wniosku decyzję o przyznaniu finansowania uzyskasz nawet w ciągu 60 minut.

Jeśli nie masz gotówki na zakup samochodu, ale zależy Ci na mobilności, kredyt JAK ABONAMENT może okazać się idealnym rozwiązaniem. Zapewnia on równowagę między własnością a wygodą płatności. Elastyczny kredyt na samochód KLASYCZNY lub JAK ABONAMENT na samochód to rozwiązanie, które może spełnić Twoje marzenie o posiadaniu własnego pojazdu, bez konieczności uiszczania dużej opłaty jednorazowo. Kredyt JAK ABONAMENT to swoboda i komfort podróżowania, niezależność i pewność finansowa. Dzięki temu możesz cieszyć się mobilnością, nie obciążając nadmiernie swojego budżetu. Szczegóły oferty poznasz u ekspertów Volkswagen Financial Service – lidera wśród leasingów samochodowych w Polsce*.

* Źródło: SAMAR, CEPIK; LEASING/CFM – rejestracje 2023

Leave A Comment