BMW i4 – poznaj styl i osiągi tego auta

14 września 2023
Bez kategorii, Nowości

Pojazdy od marki BMW to przede wszystkim niezawodność oraz wyjątkowa precyzja ich wykonania. Każde z aut jest doskonałe zarówno pod względem wyglądu, osiągów, jak i parametrów technicznych, które ono oferuje. Jednak obecnie marka zwróciła się w stronę trendu eko i przygotowała pierwsze, całkowicie elektryczne Gran Coupe! Poznajmy bliżej BMW i4!

BMW i4 – eko jazda w dobrym stylu

Nie da się ukryć, że obecnie pojazdy z klasycznym silnikiem spalinowym są pod „ostrzałem”. Ilość wytwarzanych w procesie jazdy spalin sprawia, że stan środowiska naturalnego ulega nieustannej degradacji. Jednak marka BMW postanowiła to zmienić i wyszła na przeciw oczekiwaniom, które stawiają przed nią ekologiczni kierowcy. Jest to pierwszy, całkowicie elektryczny Gran Coupe, który reprezentuje sobą wszystko to, do czego marka BMW przyzwyczaiła miłośników motoryzacji. Jedynym wyjątkiem jest to, że od teraz żaden z kierowców nie musi martwić się o spaliny! BMW i4 to pojazd, który jest swego rodzaju cegiełką, dołożona do ochrony środowiska naturalnego. Mimo to, dalej gwarantuje on pełną dynamikę i przyjemność z jazdy. Nic więc dziwnego, że BMW i4 wzbudza coraz większe zainteresowanie. Ekologia, wygoda, żywotność i moc to epitety, które oddają wyjątkowość tego modelu. Sprawdź więcej na temat modelu BMW i4 tutaj: https://krakow.bmw-mcars.pl/bmw-i4.

BMW i4 – dane techniczne

BMW i4 to pierwszy, całkowicie elektryczny pojazd z rodziny BMW. Jest to auto, które może pochwalić się ponadprzeciętnie dobrymi parametrami, w porównaniu do innych modeli napędzanych prądem elektrycznym. BMW i4 dostępne jest w dwóch wersjach: M50 oraz eDrive 40. Oba modele oferują odpowiednio moc rzędu 520 i 590 koni mechanicznych. Łatwo można się domyślić, że w przypadku silników elektronicznych takie parametry są jednymi z najlepszych w świecie motoryzacyjnym. BMW i4 to pojazd, który na jednym ładowaniu może pokonać wiele kilometrów. Marka BMW zadbała o to, by wyróżniał się on na tle innych. Trzeba przyznać, że osiągnięcie zamierzonego celu się udało!

BMW i4 – wymiary

BMW i4 to pięciodrzwiowy Gran Coupe, który oferuje ergonomię i wyjątkowo dużą przestrzeń pod każdym względem. Pojazd ten może pochwalić się następującymi wymiarami:

  • długość: 4783 mm;
  • wysokość: 1448 mm;
  • szerokość: 1852 mm/

Dzięki tak kompaktowym wymiarom, można było zachować w pełni atletyczną i opływową sylwetkę pojazdu. Oczywiście, te parametry nie definiują tego, że wnętrze BMW i4 jest mało przestronne. Zarówno kierowca jak i pasażerowie będą mogli cieszyć się pełną wygodą i korzystać z atutów wyjątkowo luksusowego wnętrza.

BMW i4 – wygląd zewnętrzny

BMW i4 to samochód który zachwyca swoją elegancją i wyjątkowym stylem. Jest to model, który odpowiada wszystkim, najważniejszym wartościom jakie przyświecają marce BMW. W pierwszej kolejności warto tu wskazać na błękitne akcenty, które podkreślają ekologiczną jazdę i ochronę środowiska. Eleganckie listwy przy progach oraz charakterystyczne wgłębienia sprawiają, że BMW i4 to pojazd z segmentu premium. Całość uzupełniona jest charakterystycznym dla marki frontem oraz kształtnymi reflektorami. BMW i4 i detale można spersonalizować i dopasować do swoich potrzeb.

BMW i4 – wygląd wewnętrzny

Design wnętrza BMW i4 również nawiązuje do ekologicznego trendu, jednak wyraźnie widać w nim luksusowe elementy, które dodają mu wymownego, prestiżowego wydźwięku. Eleganckie, sportowe fotele z odpowiednim profilowaniem i niebieskimi wstawkami uzupełniają błękitną manetkę skrzyni biegów. Kokpit kierowcy utrzymany jest w kontrastowych barwach, a także naszpikowany jest nowoczesnymi rozwiązaniami. Dzięki temu żadne z kierowców nie musi martwić się tym, że nie dostrzeże parametrów jazdy, wszystkie pozostają w zasięgu jego wzroku.  Wygoda w połączeniu z wyjątkową elegancją to cechy, które znacznie wyróżniają BMW i4 na tle innych, elektrycznych modeli. Bez dwóch zdań można powiedzieć, że samochód ten będzie idealny nie tylko dla miłośników ekologii i ochrony środowiska, ale także dla prawdziwych estetów.

Leave A Comment