Aktualności
Jak zaoszczędzić 150 zł na zakupie (18 października, 2023 2:21 pm)
Volkswagen Passat B5 (4 października, 2023 5:48 pm)
Elastyczny kredyt JAK ABONAMENT na samochód (25 września, 2023 5:18 pm)
Leasing sposobem na finansowanie auta do firmy (25 września, 2023 5:11 pm)

Zalety użytkowania samochodu elektrycznego w firmie

25 września 2023
Bez kategorii, Auta elektryczne Nowości

W ostatnich latach samochody elektryczne stały się tematem gorącej dyskusji w branży motoryzacyjnej. Dla firm, które zastanawiają się nad wprowadzeniem ich do swojej floty, istnieje wiele powodów, dla których warto rozważyć ten krok. W tym artykule przyjrzymy się zaletom użytkowania samochodu elektrycznego w firmie i dlaczego warto zwrócić uwagę na ofertę Volkswagen Financial Services.

Jedną z kluczowych zalet samochodów elektrycznych jest ich ekonomiczność. W porównaniu do tradycyjnych pojazdów spalinowych, samochody elektryczne charakteryzują się znacznie niższymi kosztami eksploatacji. Mniejsza liczba ruchomych części mechanicznych oznacza mniejsze ryzyko awarii i niższe koszty napraw. Ponadto, koszty ładowania są znacznie niższe niż koszty tankowania tradycyjnym paliwem.

Wprowadzenie samochodów elektrycznych do floty firmy może wiązać się z korzyściami podatkowymi. W niektórych krajach i regionach istnieją ulgi podatkowe i zwolnienia z opłat, które mogą znacząco obniżyć koszty posiadania i eksploatacji samochodów elektrycznych. Ponadto, programy rządowe oferują dofinansowanie zakupu samochodów elektrycznych, co może przynieść dodatkowe oszczędności.

Samochody elektryczne są znacznie bardziej przyjazne dla środowiska niż pojazdy spalinowe. Ich zerowe emisje spalin pomagają zmniejszyć negatywny wpływ na jakość powietrza i ograniczyć emisję gazów cieplarnianych. Firmy, które dbają o ekologię i odpowiedzialność społeczną, mogą zyskać pozytywny wizerunek dzięki ekologicznej floty samochodowej.

Finansowanie od Volkswagen Financial Services

Volkswagen Financial Service oferuje atrakcyjne rozwiązania finansowania, które umożliwiają firmom wprowadzenie samochodów elektrycznych do swojej floty w niskiej miesięcznej racie, na przykład leasing JAK ABONAMENT. Wybierając finansowanie z Volkswagen Financial Services, możesz korzystać z propozycji marek z Grupy Volkswagen, takich jak Volkswagen Samochody Osobowe, Audi, SEAT, ŠKODA, Volkswagen Dostawcze, Porsche i CUPRA. To oznacza, że masz szeroki wybór nowoczesnych i ekologicznych samochodów do wyboru.

Jeśli myślisz o zakupie samochodu elektrycznego, rząd oferuje wsparcie w programie „Mój Elektryk”*, który może przynieść dodatkowe korzyści finansowe. Dzięki temu programowi, jako osoba fizyczna lub firma, możesz uzyskać nawet 27 000 zł dofinansowania*. To doskonała okazja, aby skorzystać z elastycznego finansowania obniżonego o wysokość dotacji i wyjechać z salonu samochodem o zerowej emisji.

Samochody elektryczne stają się coraz bardziej atrakcyjnym wyborem dla firm, dzięki swojej ekonomiczności, korzyściom podatkowym i ekologicznym. Dzięki ofercie Volkswagen Financial Services, możesz wprowadzić samochody elektryczne do swojej floty w atrakcyjnych warunkach finansowania. To doskonała okazja, aby inwestować w przyszłość, jednocześnie oszczędzając pieniądze i dbając o środowisko. Samochody elektryczne są przyszłością motoryzacji, a korzystając z odpowiednich rozwiązań finansowych, Twoja firma może być częścią tej ekologicznej rewolucji.

* Dane aktualne na dzień 23.09.2023r

Leave A Comment