Aktualności

Dlaczego warto wybrać się na gokarty w Warszawie?

7 lutego 2023
Bez kategorii, Nowości

Szukasz nietuzinkowej rozrywki na sobotnie popołudnie ze znajomymi? Chcesz poczuć adrenalinę i ekscytację, a także wreszcie wyjść z domu? Wypad na tor kartingowy może okazać się dla Ciebie świetną opcją.

Pogoda nie sprzyja siedzeniu w ogrodzie czy spacerom po lesie. Ze znajomymi nie widziałeś się od kilku tygodni. Pora więc zorganizować wspólne wyjście pełne dobrych emocji i niezapomnianej zabawy. Zdrowa rywalizacja na torze podkręci wrażenia. Dlaczego warto wybrać się na gokarty w Warszawie?

Gokarty w Warszawie – co przemawia za wyborem akurat tej formy rozrywki?

Jednym z aspektów, które wyraźnie wskazują na sensowność tej rozrywki, jest możliwość interesującego spędzenia czasu ze znajomymi. Jeśli masz dość siedzenia przed ekranem komputera czy telewizora, zorganizuj wyjście z najlepszymi kumplami. Jeśli chodzi o gokarty, Warszawa to miasto dysponujące wyjątkowo dużą liczbą tego typu miejsc. W sytuacji, gdy pogoda sprzyja, warto zdecydować się na wybór odkrytego toru do jazdy. Natomiast jeśli warunki atmosferyczne temu nie sprzyjają, dużo lepszą decyzją będzie skierowanie się na tor kryty. Ten rodzaj sportu nie wymaga inwestowania żadnych pieniędzy w sprzęt, gdyż wszystko, czego potrzebujesz, wypożyczasz na godziny. Zabawa jest przednia i trudno porównać ją do czegokolwiek innego. Żaden symulator komputerowy nie jest w stanie oddać wrażeń odczuwanych bezpośrednio, gdy jest się z przyjaciółmi na torze kartingowym.

Zawód instruktora nauki jazdy. Na jakie zarobki można liczyć?

Uwielbiasz prowadzić pojazdy, a kolejne godziny za kółkiem wcale Cię nie męczą? Jeśli zależy Ci na stabilnym zatrudnieniu w miejscu swojego zamieszkania, zawód instruktora nauki jazdy może okazać się odpowiedni. Masz przy tym ciągły kontakt z klientami, możesz z nimi rozmawiać, uczyć ich i czerpać z tego satysfakcję. Ile zarabia instruktor nauki jazdy? Zależy to między innymi od danego ośrodka kształcenia kierowców, z którym współpracuje. Istotna jest też liczba przepracowanych godzin. Osoby gotowe do podejmowania większej liczby klientów mają szansę na dodatkowy zarobek. Średnia miesięczna pensja instruktora nauki jazdy waha się w przedziale między 3500 a 4000 złotych brutto. Wysokość wynagrodzenia może być powiększona o system prowizyjny, zależny od liczby godzin spędzonych z kursantami.

Własna szkoła nauki jazdy – sposób na skalowanie zarobków

Znacznie większe perspektywy zarabiania mają osoby, które prowadzą własną szkołę nauki jazdy i zatrudniają pracowników. Wówczas mogą skalować swój biznes. Jeśli chcesz stale zdobywać nowych kursantów oraz instruktorów do firmy, podejmij w tym celu pierwsze kroki.

Perspektywa w zawodzie jest dobra, gdyż ciężko wyobrazić sobie, aby zmniejszyło się zapotrzebowanie na szkoły prowadzące szkolenia przyszłych kierowców. Umiejętność prowadzenia pojazdów kategorii B staje się powszechnym wymogiem w przypadku wielu profesji, nie tylko handlowców czy pracowników agencji nieruchomości, ale również projektantów wnętrz czy sprzedawców dojeżdżających do swoich klientów.

Dowiedz się, jak promować swoją działalność w Internecie. Sprawdź tutaj!

Leave A Comment