Leasing samochodów marki VW do firmy

25 listopada 2022
Bez kategorii, Nowości

Bardzo szeroka gama modelowa, duże możliwości wyboru napędów, rozwiązań technicznych, a do tego uznana i renomowana marka z wieloletnią historią. Popularność samochodów Volkswagena nie dziwi w obliczu tych walorów. M.in. z tych powodów samochody marki z Wolfsburga są tak chętnie wybierane przez firmy. Nie bez znaczenia jest również atrakcyjna oferta leasingowa oferowana przez Volkswagen Financial Services.

Trudno znaleźć firmę czy formę działalności biznesowej, w której samochód nie byłby przydatny. Nieduże, zwinne miejskie auta dobrze sprawdzą się np. w małej gastronomii. Auta kompaktowe to częsty wybór dla przedstawicieli handlowych. Większe modele nierzadko wybierane są przez dyrektorów i tych przedstawicieli biznesu, którzy często pokonują dalekie trasy, a nie brakuje także takich przedsiębiorców, którzy korzystają z aut w sposób mieszany i szukają do firmy auta wszechstronnego, także o rodzinnych zastosowaniach. Mając na uwadze powyższe wymagania i potrzeby, warto zainteresować się pojazdami z szerokiej gamy modeli Volkswagena. Zwłaszcza, że czekają na nas atrakcyjne możliwości finansowania przez VS FS w ramach Volkswagen leasing.

Jednym z wyróżników oferty Volkswagen leasing finansowanej przez VW FS jest jej uniwersalność. Parametry leasingu możemy dobrać do swoich potrzeb niezależnie od tego, czy szukamy pojedynczego samochodu do małej firmy czy większej liczby aut do floty. Dostępne produkty, jak formuła Volkswagen leasing JAK ABONAMENT, Volkswagen leasing EasyDrive czy Volkswagen leasing Easy Buy (KLASYCZNY) daje szereg korzyści ze względu na łatwość obsługi umowy oraz różne możliwości projektowania miesięcznej raty.

Wybór konkretnego modelu z gamy Vokswagena może nie być łatwą sprawą, ze względu na jej bogactwo. Kiedy jednak ograniczymy listę do kilku wybranych modeli, za pomocą kalkulatora leasingowego dostępnego na stronie VW FS możemy porównać nasze kalkulacje dla różnych modeli, a także dla różnych parametrów umowy w tym samym modelu. To narzędzie, które w bardzo przejrzysty i praktyczny sposób pomaga w podjęciu decyzji.

Parametry, jakie możemy modyfikować w przypadku oferty Volkswagen leasing JAK ABONAMENT i Volkswagen leasing EasyDrive, to wysokość opłaty wstępnej (od 0 do 30% wartości auta), czas trwania umowy (24, 36 lub 48 miesięcy) i roczny limit kilometrów. Dzięki temu możemy w dogodny sposób dopasować zarówno wysokość miesięcznej raty leasingowej, jak też np. zapewnić sobie wysokie jednorazowe koszty, zwane także tarczą podatkową, w przypadku skorzystania z opcji wniesienia wysokiego wkładu własnego. Sposób zakończenia umowy i decyzja o tym, czy wykupujemy samochód, by został z nami na dłużej czy też chcemy go zwrócić i np. wziąć kolejny leasing na zupełnie nowego Volkswagena, także jest po naszej stronie.

W ofercie jest również dostępny KLASYCZNY leasing Volkswagen Leasing EasyBuy. W tym przypadku również możemy wybrać odpowiednią dla naszych potrzeb wysokość wkładu własnego (0-45%) i liczbę rat (24-60). To produkt przeznaczony raczej dla osób, które chcą docelowo wykupić auto. Wartość wykupu na zakończenie umowy wynosi od 1 do 25%, w zależności od pozostałych wybranych parametrów leasingu.

Leave A Comment