Aktualności

Nowa CUPRA w atrakcyjnym finansowaniu

25 listopada 2022
Bez kategorii, Nowości

Samochody marki CUPRA to auta, które wzbudzają emocje – tak za kółkiem, jak i na sam ich widok. Są bezkompromisowe, wyraziste i zapewniają niezapomniane wrażenia z jazdy. Miłośnicy motoryzacji, którzy marzą o tym, by jeździć nową CUPRĄ, koniecznie powinni zapoznać się z dostępnymi opcjami finansowania. Teraz możesz mieć nowy samochód na raty w bardzo atrakcyjnej ofercie!

Wiele osób jest przekonanych, że atrakcyjne formy finansowania nowych samochodów dostępne są tylko dla firm i tylko w leasingu. Jak pokazuje jednak choćby przykład marki CUPRA, również klienci indywidualni mogą wziąć samochód na raty w korzystnej ofercie finansowej. I wcale nie muszą korzystać z tzw. leasingu konsumenckiego. Poznaj możliwości finansowania, jakie są dostępne na salonowe modele marki CUPRA w ramach ofert Kredyt Moc Niskich Rat, Kredyt Moc Niskich Kosztów oraz NAJEM dla klienta indywidualnego.

Kredyt Moc Niskich Rat to forma, która przypomina finansowanie JAK ABONAMENT. Jej główną zaletą jest niska rata, jaką możemy uzyskać za korzystanie z pojazdu, nawet w przypadku, kiedy nie wnosimy wkładu własnego. Działa to tak, jakbyśmy po prostu płacili miesięczny abonament za korzystanie z pojazdu. Rata jest niska dzięki temu, że spłacamy jedynie część wartości pojazdu – tę, którą według estymacji samochód utraci przez czas trwania umowy. Jednocześnie ratę można dodatkowo obniżyć wnosząc wkład własny nawet do 30% wartości pojazdu. Na zakończenie umowy podejmujemy decyzję, czy chcemy zatrzymać auto i spłacić jego pozostałą wartość, czy może zwrócić go do salonu, by… sięgnąć po nową CUPRĘ w nowym finansowaniu.

Jeżeli od początku wiemy, że będziemy chcieli zatrzymać samochód na dłużej, warto rozważyć Kredyt Moc Niskich Kosztów. To bardziej tradycyjna forma zakupu samochodu na raty. W porównaniu do oferty finansowania JAK ABONAMENT, będziemy płacić wyższe raty, jednak jednocześnie spłacamy całkowitą wartość pojazdu. To oznacza, że możemy jeździć naszym autem przez wiele lat. Co ciekawe, również w tej opcji finansowania możemy tak dobrać parametry, by nasza rata była jak najatrakcyjniejsza, wybierając wysokość wkładu własnego (nawet do 50%), czas trwania umowy (1-5 lat) czy roczny limit kilometrów.

Kolejna propozycja, która jest dostępna dla klientów indywidualnych to NAJEM. Zaletą tego rozwiązania jest brak konieczności przejmowania się np. ubezpieczeniem, serwisem, ewentualnymi problemami w przypadku wystąpienia szkody czy nawet wymianą opon (opcja). Wszystkie te usługi możemy mieć zawarte w ramach stałej miesięcznej opłaty. To szczególnie ciekawa propozycja dla osób, które cenią sobie wygodę korzystania z samochodu i chcą często zmieniać auto na nowe. W tym przypadku już nawet po 2 latach możemy zwrócić dotychczasowy egzemplarz i wybrać nowy samochód z oferty marki CUPRA.

Wybierając samochód na raty klienci indywidualni wcale nie stoją na straconej pozycji. W zależności od potrzeb i oczekiwań wobec samochodu, planowanego czasu użytkowania go czy też po prostu od preferencji co do wysokości miesięcznej opłaty, możemy zdecydować się na NAJEM, Kredyt Moc Niskich Kosztów lub finansowanie JAK ABONAMENT, czyli Kredyt Moc Niskich Rat. Każda z tych propozycji stanowi dobry pomysł na jazdę nowym samochodem marki CUPRA.

Leave A Comment