Nowy Isuzu D-Max – cennik i wyposażenie

20 czerwca 2012
Bez kategorii, Isuzu Nowości

ISUZU D-MAX pickup o całkowicie nowym, wyjątkowym obliczu zawita do polskich salonów już na przełomie czerwca i lipca. Podajemy również wyjątkowe – przystępne ceny nowego modelu w różnych wersjach wyposażenia.


Nowy Isuzu D-Max

Nowy Isuzu D-Max

Nowy Isuzu D-Max

Nowy Isuzu D-Max

Całkowicie nowy pickup ISUZU D-MAX, zwraca uwagę imponującą, muskularną i szlachetną sylwetką, o sportowym charakterze oraz przestronnym wnętrzem, o bardzo starannym wykończeniu, w którym każdy poczuje się komfortowo. Atrakcyjna stylistyka sprawia, że nowemu pickupowi ze stajni ISUZU trudno się oprzeć. Pod jego maską drzemie wysokoprężny silnik najnowszej generacji, o pojemności 2,5 litra, mocy 163 KM i imponującym momencie obrotowym 400 Nm, dostępnym w szerokim zakresie prędkości obrotowej.

Te niezawodne i wygodne samochody będą już wkrótce dostępne w Polsce w trzech wersjach nadwozia: z pojedynczą kabiną, wydłużoną kabiną – z dodatkowymi drzwiami otwieranymi „pod wiatr”, i z podwójną kabiną. Niezależnie od tego jaką wersję wybierzesz – każda sprawdzi się zarówno w trudnych, terenowych warunkach, jak również gdy będziesz chciał przewieźć ciężki ładunek czy poczuć moc na autostradzie. Dużym uznaniem wśród polskich klientów cieszy się podwójna kabina, w której w bardzo komfortowych warunkach może podróżować nawet pięć osób. Każda z wersji pickupa już w standardzie posiada napęd na 4 koła.


Nowy Isuzu D-Max

Nowy Isuzu D-Max

Nowy Isuzu D-Max

Nowy Isuzu D-Max

Najnowszego ISUZU D-MAX z pojedynczą kabiną, w podstawowej wersji wyposażenia (L) można mieć już od 76.950 zł netto. W trosce o bezpieczeństwo kierowcy i pasażera samochody wyposażono w poduszki powietrzne (SRS) przednie, boczne i kurtyny boczne, elektroniczną kontrolę stabilności (ESC), system kontroli trakcji (TCS), ABS z asystentem nagłego hamowania (BA) i światła do jazdy dziennej. Dla większego komfortu podróżowania niezależnie od warunków, auta wyposażono również w klimatyzację. Wszystko dostępne w standardzie!

Już za 89.950 zł netto można będzie nabyć ISUZU D-MAX z wydłużoną kabiną w bogatej wersji wyposażenia LS. Wprowadzenie dodatkowych drzwi otwieranych „pod wiatr” w sposób nieoceniony poprawiło funkcjonalność tej wersji pickupa, umożliwiając na krótkich dystansach podróż nawet czterem osobom. Dodatkowo – można bardziej efektywnie wykorzystać przestrzeń za przednimi fotelami. W standardowym wyposażeniu znajdziemy wszystko to, czym obfituje wersja L, a ponadto – stylowe, aluminiowe felgi 17-calowe, przednie halogeny przeciwmgielne i system audio „Live Surround”, który otacza kierowcę i pasażerów i wbija w fotel jakością dźwięku. Cena wersji z przedłużaną kabiną w standardzie L zaczyna się od 83950 PLN netto.

Pobierz pełny cennik i wyposażenie nowego Isuzu D-Max.

By sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających użytkowników, którzy najwyżej cenią komfort podróżowania i wygodę, a dopiero później właściwości użytkowe rasowego pickupa, ISUZU przygotowało coś wyjątkowego – wersję LSX. Kryje ona w sobie bogactwo wyposażenia, m.in.: skórzaną tapicerkę, elektrycznie regulowany fotel kierowcy, 17-calowe felgi i zniewalający dźwiękiem system audio „Live Surround”, a to wszystko w zaskakująco niskiej cenie: 99.950 zł netto! Za dodatkową dopłatą można cieszyć się automatyczną, 5-biegową skrzynią biegów z możliwością sekwencyjnego sterowania.

Dodatkowym plusem jest możliwość pełnego odliczenia podatku od wartości zakupionego pojazdu, jak i od paliwa.

ISUZU D-MAX stworzono by sprostać stale rosnącym oczekiwaniom klientów – zarówno pod względem użyteczności, niezawodności, dobrego i oryginalnego stylu jak i bezpieczeństwa. To doskonale skomponowany, komfortowy samochód, który ma sprostać wszelkim zadaniom, które przed nim postawisz.

6 milionów pickupów ISUZU, które podbiły rynki na całym świecie, jak również 23 miliony silników stworzonych przez ISUZU świadczą o długiej tradycji i ogromnym doświadczeniu firmy. Nowy ISUZU D-MAX czerpie z długiej historii tej rodziny, opartej na solidnych, mocnych genach i legendarnej niezawodności.

Specjalistyczna sieć sprzedaży i serwisów ISUZU nieustannie się rozwija. Tworzą ją doświadczeni dealerzy, dla których wysoka jakość obsługi i satysfakcja klientów to punkt honoru. Zapraszamy do 25 punktów w całej Polsce.

2 Comments

Leave A Comment