Aktualności
Jak zaoszczędzić 150 zł na zakupie (18 października, 2023 2:21 pm)
Volkswagen Passat B5 (4 października, 2023 5:48 pm)
Elastyczny kredyt JAK ABONAMENT na samochód (25 września, 2023 5:18 pm)
Leasing sposobem na finansowanie auta do firmy (25 września, 2023 5:11 pm)

Land Rover DC100 – nowy koncept

Firma Land Rover zademonstruje nowy samochód koncepcyjny na Międzynarodowych Targach Motoryzacyjnych we Frankfurcie. DC100 to nowoczesna interpretacja słynnego modelu Land Rover Defender, która powstała dzięki grupie najlepszych projektantów i inżynierów, kierowanych przez Gerry’ego McGoverna.

Land Rover DC100 - nowy koncept Land Rover DC100 - nowy koncept

Koncepcyjny Land Rover DC100 opiera się na istotnych i charakterystycznych cechach kultowego Defendera. Jest to jednak demonstracja nowych idei w zakresie wytrzymałości i funkcjonalności samochodów terenowych. Premiera nowego konceptu, która będzie miała miejsce w dniu 13 września 2011 roku na Międzynarodowych Targach Motoryzacyjnych we Frankfurcie, otwiera debatę na temat stworzenia Land Rovera przyszłości.

„Zmiana i odświeżenie ikony wśród pojazdów terenowych, jaką niewątpliwie jest model Defender, jest jednym z największych wyzwań w świecie motoryzacji. To samochód, który inspiruje ludzi na całym świecie, dlatego tak ważna jest prezentacja kierunku jego rozwoju. Właśnie rozpoczynamy pierwszy etap tworzenia Land Rovera na miarę XXI wieku” – mówi Garry McGrovern, Design Director marki Land Rover.

Premiera koncepcyjnego Land Rovera DC100 na Targach Motoryzacyjnych we Frankfurcie to początek czteroletniej pracy nad nowym modelem Defendera, w tworzeniu którego mają pomóc obecni i przyszli klienci. Marka Land Rover pragnie szerokiej dyskusji na temat oczekiwań, potrzeb i pomysłów, które pomogą w sfinalizowaniu projektu nowego modelu. Twórcy mają nadzieję, że nowy pojazd będzie ucieleśnieniem najlepszych cech obecnego Defendera, przy jednoczesnym spełnieniu wymogów zmieniającego się rynku globalnego. Produkcja nowego pojazdu zaplanowana jest na 2015 rok.

źródło: LR

Leave A Comment