Bentley Continental GT z pakietem Mulliner

Bentley zaprezentował gamę ekskluzywnych akcesoriów stylistycznych Mulliner dla modelu Continental GT.

Bentley Continental GT z pakietem Mulliner Bentley Continental GT z pakietem Mulliner Bentley Continental GT z pakietem Mulliner Bentley Continental GT z pakietem Mulliner

Pakiet Classic Pack oferowany jest w cenie 9 775 dolarów i obejmuje specjalny „body kit” wykonany z włókien węglowych, na który składają się boczne progi, przedni spoiler oraz tylny dyfuzor. Klienci mogą dodatkowo zamówić cztery indywidualne opcje: tylny spoiler z włókien węglowych (2 905 dolarów), obudowy lusterek z włókien węglowych (2 905 dolarów), wloty powietrza w przednich błotnikach (6 174 dolary) oraz 21-calowe obręcze aluminiowe (7 770 dolarów).

Producent zapewnia jednocześnie, iż akcesoria Mulliner zostały gruntownie przetestowane m.in. w tunelu aerodynamicznym, dzięki czemu osiągi modelu Continental GT pozostaną na niezmienionym poziomie.

Przypomnijmy, iż obecnie w gamie modelu Continental GT dostępny jest tradycyjny 6-litrowy silnik W12 twin-turbo o mocy 575 KM i maksymalnym momencie obrotowym 700 Nm. Jednostka pozwala osiągnąć 100 km/h w czasie 4,6 sekundy i mknąć z maksymalną prędkością 318 km/h. Moc przekazywana jest na wszystkie cztery koła poprzez zmodernizowaną, 6-biegową przekładnię automatyczną.

źródło: Bentley / MT

Leave A Comment