Program gwarancyjny EXCELLENTE

EXCELLENTE to program przedłużonej gwarancji dedykowany dla samochodów z Grupy VW: SEAT, VW, SKODA, AUDI. Na tle konkurencji wyróżnia się go możliwość wykupienia nawet dla 7-letnich samochodów zarówno krajowych jak i sprowadzonych z zagranicy bez względu na historię samochodu. Dzięki programowi EXCELLENTE auto może być objęte gwarancją nawet do 9 roku eksploatacji.

Program gwarancyjny EXCELLENTE Program gwarancyjny EXCELLENTE Program gwarancyjny EXCELLENTE Program gwarancyjny EXCELLENTE

Program EXCELLENTE gwarantuje bezpłatne naprawy, bazując wyłącznie na nowych, oryginalnych częściach. Poza tym oferuje kompleksową obsługę techniczną na terenie całego kraju w Autoryzowanych Serwisach SEAT-a oraz duży zakres ochrony przy aktualnie najniższym koszcie.

Cennik programu EXCELLENTE

Program EXCELLENTE obejmuje swoim ubezpieczeniem najważniejsze podzespoły samochodu, które pozwalają uniknąć najpoważniejszych kosztów napraw w trakcie eksploatacji używanego auta.

Zakres ochrony:

– Silnik
– Mechaniczna skrzynia biegów
– Automatyczna skrzynia biegów
– Przekładnia hydrokinetyczna
– Przekładnia bezstopniowa
– Mechanizm różnicowy
– Układ przeniesienia napędu na przednią oś
– Łożyska kół
– Wał napędowy
– Układ przeniesienia napędu na tylną oś
– Układ zasilania paliwem (olej napędowy lub benzyna)
– Układ chłodzenia silnika
– Układ kierowniczy (obejmuje układ wspomagania kierownicy)
– Turbosprężarka (montowana fabrycznie)
– Układ hamulcowy
– Układ elektryczny

Program EXCELLENTE jest najciekawszą alternatywą dla samochodów z rynku wtórnego, których właściciele chcieliby zminimalizować ryzyko związane z posiadaniem używanego samochodu. Pozwala bez obaw cieszyć się, niezawodnością i długą, eksploatacją auta. Takie rozwiązanie stwarza możliwość uniknięcia nieprzewidzianych wydatków oraz następstw awarii przez długi czas użytkowania samochodu.

Przed przystąpieniem do Programu Excellente samochód otrzymuje Certyfikat Sprawności Technicznej co z jednej strony zapewnia o dobrym stanie technicznym, a z drugiej strony znacząco wpływa na wartość samochodu. Dzięki możliwości przeniesienia gwarancji na następnego właściciela zwiększa się także wartość rezydualną samochodu w przypadku ewentualnej odsprzedaży w trakcie trwania Programu.

Kolejnym atutem programu EXCELLENTE jest suma ubezpieczenia auta. Wyjątkową cechą tego Programu jest wartość napraw w trakcie jego trwania stanowiąca równą wartość samochodu, określaną na dzień podpisania umowy Excellente. Jest to znacząca różnica pomiędzy Programem EXCELLENTE, a innymi programami gwarancyjnymi dla aut używanych, w których to zazwyczaj suma ubezpieczenia jest ograniczana do zaledwie kilku tysięcy złotych.

Program Gwarancyjny Excellente oferowany jest w sieci serwisowej SEAT-a. Od roku 2010 cała Grupa Volkswagena podlega jednolitym wymaganiom jakościowym i formalnym potwierdzonym przez ten sam proces autoryzacji Group Connective Certification – GCC.

źródło: Seat

Leave A Comment