Aktualności
Auto z USA (23 września, 2022 12:06 pm)
Narzędzia dla transportu (22 września, 2022 9:09 am)
Kosmetyki samochodowe – jakie warto mieć? (17 sierpnia, 2022 12:27 pm)

VW Tiguan facelifting

7 lutego 2011
Bez kategorii, Nowości Volkswagen

Od niedawna, hitem internetu są pierwsze zdjęcia, przedstawiające facelifting małego SUVa Volkswagena – Tiguana. Jeszcze bardziej interesującym faktem jest to, że producent zdecydował przyjmować zamówienia na model, kilka tygodni przed oficjalną prezentacją. Powodem tego jest to, iż poprzedni Tiguan cieszył się ogromnym zainteresowaniem wśród klientów.

VW Tiguan facelifting VW Tiguan facelifting VW Tiguan facelifting VW Tiguan facelifting

Zanim jednak zdecydujemy się zakupić owe auto, warto przyjrzeć się, co zostało zmienione w porównaniu do poprzedniego modelu. Wizualnie nie ma wielu różnic i jak to w przypadku VW bywa, jest bardzo podobny do swoich braci. Nowy Volkswagen Tiguan otrzymał zmienione reflektory, nowy zderzak i światła LED do jazdy dziennej. Poliftowy Tiguan otrzyma również lepsze materiały i nowe technologie.

Zobacz nasz test starszego Tiguana

Volkswagen nie ogłosił większych zmian pod maską, więc możemy spodziewać się silników TDI i TSI. Nowy Tiguan trafi do sprzedaży w cenie 24 175 EUR dla wersji Trend & Fun wyposażony w silnik 1.4 TSI (122 KM). Tiguan jest od dawna jednym z najpopularniejszych Volkswagenów w świecie. źródło: wł

Leave A Comment