Chevrolet Camaro Synergy – edycja specjalna

15 stycznia 2010
Bez kategorii, Chevrolet Nowości

„Zielona” nie oznacza bynajmniej, iż samochód otrzymał ekologiczny napęd hybrydowy. W tym przypadku chodzi o niespotykany zielony kolor nadwozia.

Limitowana wersja powstała w oparciu o model Camaro 1LT 2010, a do napędu posłużył silnik benzynowy V6 o pojemności 3,6-litra i mocy 306 KM. Moc przenoszona jest na tylne koła za pośrednictwem sześciobiegowej przekładni automatycznej.

Chevrolet Camaro Synergy - edycja specjalna Chevrolet Camaro Synergy - edycja specjalna Chevrolet Camaro Synergy - edycja specjalna Chevrolet Camaro Synergy - edycja specjalna

Nadwozie Camaro pokryto lakierem o nazwie Synergy Green, który doskonale kontrastuje z pasami wyścigowymi Cyber Grey Rally Stripes. W wyposażeniu znalazł się także tylny spoiler oraz 19-calowe obręcze aluminiowe obute w opony 245/50 R19.

Temat kolorystyczny nadwozia przeniesiono także do wnętrza pojazdu. Znaleźć tu można tablicę przyrządów w barwach Synergy Green oraz wstawki drzwiowe w tym samym odcieniu. Temat przewodni kontynuowany jest w przypadku foteli, kierownicy, gałki zmiany biegów oraz konsoli centralnej, które obszyto zielonymi nićmi.

Standardem jest pakiet Convinience and Connectivity, w którego skład wchodzą takie elementy jak port USB do podłączenia urządzeń typu MP3 oraz system zdalnego uruchamiania pojazdu oferowany w połączeniu z modelami „automatycznymi”.

Klienci mogą także pokusić się o doposażenie Camaro w 21-calowe obręcze aluminiowe, hamulce Brembo czy specjalne sprężyny obniżające nadwozie.

Samochód zostanie wyprodukowany w ograniczonej liczbie egzemplarzy, a ceny będą rozpoczynały się od 26 790 USD.

Zdjęcia Chevroleta Camaro Synergy Special Edition w większych rozdzielczościach dostępne są w naszej galerii.

źródło: Chevrolet / Moto Target

Leave A Comment