Aktualności
Auto z USA (23 września, 2022 12:06 pm)
Narzędzia dla transportu (22 września, 2022 9:09 am)
Kosmetyki samochodowe – jakie warto mieć? (17 sierpnia, 2022 12:27 pm)

Wojciech Halarewicz na czele Mazda Motor Italia

31 października 2009
Bez kategorii, Mazda Nowości

Wojciech Halarewicz obejmie stanowisko dyrektora zarządzającego w organizacji Mazdy we Włoszech, począwszy od 1 grudnia 2009 r. Obecnie pełni funkcję dyrektora zarządzającego Mazdy Motor Poland.


Wojciech Halarewicz dołączył do struktur Mazdy w 2007 r. Objął stanowisko dyrektora generalnego, a od stycznia 2009 r – dyrektora zarządzającego Mazdy Motor Poland. Zanim rozpoczął pracę w Mazdzie zdobył doświadczenie piastując wiele kluczowych funkcji na rynkach motoryzacyjnych w Europie – włączając kilka lat pracy dla grupy Fiat w Turynie, gdzie był odpowiedzialny za sprzedaż części zamiennych przez włoską sieć dealerską i obsługę posprzedażną. Ukończył studia ekonomiczne na Uniwersytecie Wrocławskim i biegle posługuje się jezykiem włoskim i angielskim.

„Wojciech bardzo dobrze zna, docenia i rozumie włoski rynek motoryzacyjny, co ma dla nas ogromne znaczenie” – podkreśla Philip J. Waring, dyrektor operacyjny Mazdy Motor Europe. „Mieszkał we Włoszech i pracował dla Fiata przez wiele lat, biegle mówi po włosku. Po wprowadzeniu z sukcesem Mazdy na polski rynek i zapewnieniu świetnych wyników jesteśmy pewni, że zagwarantuje odpowiedni i stabilny rozwój organizacji Mazdy we Włoszech.”

O następcy Wojciecha Halarewicza na stanowisku dyrektora zarządzającego Mazdy Motor Poland Mazda poinformuje w oddzielnym komunikacie. LangDetecten>pl YahooCerror
poinformujemy

źródło: Mazda

Leave A Comment