3rd Sound of Tuning – 09-10.05.2009 – Lublin

4 marca 2009
Bez kategorii, Inne INFO

W dniach 9-10 maja 2009 roku na terenie Międzynarodowych Targów Lubelskich odbędzie się trzecia edycja ogólnopolskich targów Car Audio & Tuning pod nazwą
„3rd Sound Of Tuning”. Organizatorem imprezy jest Grupa C2, wydawca miesięczników „auto TUNING świat” i „auto tydzień” oraz rocznika „auto Katalog świat tuningu”.

Sound of Tuning to jedyna impreza motoryzacyjna o ogólnopolskim zasięgu organizowana we wschodniej części Polski . Wiodącą tematyką targów jest dźwięk pochodzący z samochodowych zabudów audio oraz tuning w różnorodnej postaci.

Obecność wiodących producentów i dystrybutorów akcesoriów tuningowych, sprzętu car audio, chemii samochodowej i multimediów zapewni szerokiej publiczności możliwość zapoznania się z najnowszymi osiągnięciami technologicznymi, innowacyjnymi produktami oraz unikalnymi rozwiązaniami na rynku motoryzacyjnym. Swoją najnowszą ofertę zaprezentują również koncerny samochodowe. Udostępnią publiczności swoje premierowe egzemplarze, zwiedzający będą mogli dokładnie obejrzeć najnowsze modele, a nawet zasiąść w fotelu kierowcy.

Ubiegłoroczna edycja targów okazała się ogromnym sukcesem. Podczas trwania imprezy Lublin stał się stolicą car audio i tuningu. Na powierzchni 3200 m2 zgromadziło się ponad 40 firm z całego kraju. Blisko 12 tys. zwiedzających mogło podziwiać różnorodność akcesoriów tuningowych, motoryzacyjnych i car audio. Firmowe democary, które niejednokrotnie były prawdziwymi show carami, przyciągały tłumy. Ponadto zarówno na hali, jak i na parkingu zewnętrznym można było zobaczyć wiele stuningowanych aut właścicieli prywatnych. Większość z nich stanęła na macie podczas eliminacji konkursu Wojna Północ-Południe, gdzie wyłoniono najlepsze auta z południa Polski.

3 Sound of Tuning 2009 będzie również obfitować w wiele atrakcji i niespodzianek. Już wiemy, że na targach rozegrane zostaną zawody car audio. W zamian za PASCA zawody przeprowadzi organizacja EASCA (European Auto Sound Competence Association), od tego roku działająca również na terenie Polski. Będzie to I eliminacja Mistrzostw Polski Car Audio.

Podczas dwóch dni trwania imprezy rozegrane zostaną 3 konkurencje:
– EASCA SQL (Sound Quality Level) – zawody na najlepszą jakość brzmienia (odpowiednik Sound Off)
– EASCA dBL (dB Level) – zawody na najgłośniejszy system audio (podobne do ESPL)
– dB Drag – zawody na najwyższy poziom ciśnienia akustycznego w aucie.

Więcej informacji na temat zawodów można znaleźć na stronie [link=http://www.easca.pl]easca.pl[/link].

Tak jak przy poprzednich edycjach tak i teraz patronujemy temu wydarzeniu! Po zakończeniu imprezy zaprezentujemy gorące informacje oraz zdjęcia z trzeciej edycji Sound Of Tuning. DOJAZD

Leave A Comment