Grupa PGD rozszerza sieć Japan Motors

21 października 2008
Bez kategorii, Nissan Nowości

16 października zainaugurował działalność salon Japan Motors w Tychach. Jest to siódmy z salonów Grupy PGD prowadzących sprzedaż Nissana. Przestronny salon o powierzchni 500 m kw., zlokalizowany jest przy jednej z głównych arterii Tychów, ulicy Mikołowskiej.


Marka Nissan była obecna w Tychach już od półtora roku, teraz jednak salon został włączony do struktur Grupy PGD – największej sieci dealerskiej w Polsce. Zmiana ta, poza wprowadzeniem obowiązujących w Grupie PGD standardów obsługi, oznacza dla klientów możliwość wyboru samochodów ze stoków innych salonów Japan Motors i szybszą ich dostawę – wyjaśnia Grzegorz Hankus, dyrektor rozwoju sieci Grupy PGD. Nowy salon będzie konkurował z naszymi obiektami w Bielsku-Białej, Chorzowie i Katowicach, zdecydowaliśmy się jednak na tę lokalizację, by być bliżej klientów na rozległym rynku śląskim.

Do jazd testowych dostępne są najpopularniejsze modele Nissana. Na miejscu jest również możliwość zapoznania się z ofertą samochodów dostawczych Nissana. W salonie jest oczywiście możliwość ubezpieczenia samochodu i podpisania umowy kredytowej bądź leasingowej oraz odsprzedaży samochodu używanego.

Pierwszym sprzedanym w nowym salonie samochodem był dostawczy model Primastar.
Już 25-26 października odbędą się pierwsze drzwi otwarte z okazji wprowadzenia nowych modeli Nissana – Qashqai +2 (siedmiomiejscowy) i Murano.

źródło: Grupa PGD

Leave A Comment