Zobacz się w nowym BMW X6

19 lutego 2008
Bez kategorii, BMW Nowości

Wejdź na stronę BMW i sprawdź online jak prezentuje się najnowszy model X6. Vizualizer pomoże ci poczuć przedsmak emocji, jakie niesie ze sobą jazda tym modelem.


Klienci BMW, którzy odwiedzają stronę koncernu mają możliwość nie tylko skonfigurowania wymarzonego modelu X6, ale i podziwiania go podczas ekscytującej przejażdżki. Wszystko dzięki Visualiserowi, który został udostępniony na podstronie modelu BMW X6. Klient może wybrać kolor lakieru oraz felgi a następnie obserwować auto podczas jazdy w wybranym przez siebie otoczeniu.

Wirtualna podróż rozpoczyna się w BMW Welt w Monachium i kontynuowana jest pośród ultranowoczesnych architektonicznych krajobrazów. Przed startem auto z każdej strony prezentuje swoje wyjątkowe kształty. Jego design to kombinacja cech, które w efekcie dają niepowtarzalny wygląd pierwszego na świecie modelu Sports Activity Coupe. BMW X6 pojawi się na niemieckim rynku 31 maja 2008 roku.

Visualizer będzie dostępny na stronie BMW przez ok. 3 lata. Został stworzony przez firmę Ogilv One z Frankfurtu i Mackevision/Polychrom.

źródło: BMW / Mototarget

Leave A Comment