Mitsubishi L200 w wersji specjalnej Dakar Edition

9 października 2007
Bez kategorii, Mitsubishi Nowości

W polskich salonach Mitsubishi Motors pojawił się właśnie bardzo popularny wśród polskich klientów pickup Mitsubishi L200 Double Cab w specjalnej, limitowanej wersji DAKAR, która wyróżnia się zwiększoną mocą silnika i dodatkowym wyposażeniem.

Mitsubishi L200 DAKAR dodatkowo wyposażono w pakiet RalliArt, zwiększający moc silnika do 167 KM, przednie wzmocnienia a także oznakowania DAKAR na tylnej klapie i przednich błotnikach. Cena L200 DAKAR, która bazuje na modelu Instyle wynosi 129 990 PLN + lakier metalizowany.


Wprowadzeniu tego auta na rynek towarzyszy ogólnopolska kampania reklamowa, która wykorzystuje kilkaset wielkoformatowych tablic reklamowych, stacje radiowe (RMF FM, Radio Zet, Antyradio) i prasę (Gazeta Wyborcza, Rzeczpospolita, Polityka, Wprost) oraz specjalną stronę internetową (dostęp z www.mitsubishi.pl) , która ruszy od połowy października.

Kampania podkreśla jedną z najważniejszych cech L200, niedostępną w żadnym innym konkurencyjnym aucie z tego segmentu – napęd na 4 koła, który można wykorzystywać nie tylko w terenie, ale także na drogach asfaltowych.

źródło: Mitsubishi

Leave A Comment