Pierwsze oficjalne zdjęcie Nissana GT-R!

9 października 2007
Bez kategorii, Nissan Nowości

W Internecie pojawiło się pierwsze oficjalne zdjęcie Nissana GT-R, którego premierę przewidziano na najbliższy Salon Samochodowy w Tokio.

Zdjęcie jest niestety dość mocno przyciemnione i niewiele na nim widać. Nie stanowiło to jednak większego problemu dla internautów posiadających na swoich komputerach odpowiednie programy graficzne, dlatego rozjaśniona wersja zdjęcia (z dość dobrze widocznym profilem auta) już od pewnego czasu jet rozpowszechniana na motoryzacyjnych stronach internetowych.

OFICJALNE ZDJĘCIE – ROZJAŚNIONE


Według nieoficjalnych informacji, samochód będzie dostępny w trzech różnych wersjach. Podstawowy GT-R oraz klasyfikowany nieco wyżej GT-R V-Spec będą napędzane 480-konnym silnikiem V6 o pojemności 4.5 litra z podwójnym turbodoładowaniem. Ceny modeli będą kształtowały się na poziomie odpowiednio 57 000 i 67 000 dolarów. Topowa wersja EVO będzie wyposażona w ten sam silnik, jednak tu rozwijać on będzie moc 530KM, co w połączeniu z masą pojazdu obniżoną o 100 kg w stosunku do bazowej wersji powinno zmienić samochód w rakietę. Przy doskonałych osiągach, cena samochodu nie wydaje się być zbytnio wygórowana i wyniesie 94 000 dolarów.

źródło: Carscoop / Moto Target

Leave A Comment