Jeep Wrangler Unlimited Startech

25 czerwca 2007
Bez kategorii, Jeep Nowości

Aluminiowe obręcze kół o średnicy 20 cali i opony w rozmiarze 285/50 R20 w terenowym samochodzie? Tak pod warunkiem, że jest to Jeep po przeróbce niemieckiej firmy Startech.


Startech wyspecjalizował się w modyfikacjach aut grupy Chryslera do niedawna bardzo blisko związanego z Mercedesem. Terenowy Wrangler Unlimited jest najnowszą propozycją.
Oczywiście efektowne felgi o nazwie Monostar, to nie jedyne akcesoria oferowane przez tunera do najnowszej generacji modelu Wrangler. Startech proponuje też progi boczne wykonane z polerowanej stali, chromowaną stalową nakładkę przykrywającą koło zapasowe, sportową kierownicę i kilkanaście kolorów tapicerki wykonanej z ekologicznej skóry Mastik.


Jeśli chodzi o zmiany mechaniczne, możliwe jest założenie modułu „power-box” zwiększającego moc i moment obrotowy silnika wysokoprężnego 2,8 litra CRD pracującego pod maską Wranglera. Dostępny jest również kompletny układ wydechowy wykonany z kwasoodpornej stali nierdzewnej. Dzięki niemu Wrangler zwraca uwagę nie tylko swoim perłowo czarnym lakierem i mnóstwem chromu, ale i donośnym basowym dźwiękiem wydobywającym się z dwóch owalnych końcówek wydechu umieszczonych z tyłu po obu stronach auta.


źródło: Startech

Leave A Comment