Nissan Tiida – Europejska premiera modelu

13 kwietnia 2007
Bez kategorii, Nissan Nowości

Nissan Sales Central & Eastern Europe poinformował dziś, że pierwsza oficjalna prezentacja modelu Nissan Tiida w Europie odbędzie się w trakcie Salonu Motoryzacyjnego w Bratysławie, w dniu prasowym (17 kwietnia).


Jako pierwsza europejska premiera w siedemnastoletniej historii Salonu Motoryzacyjnego w Bratysławie, będzie to bardzo ważne wydarzenie jego tegorocznej edycji. Brian Carolin, Senior Vice President, Sales and Marketing, Nissan Europe, zaprezentuje samochód na konferencji prasowej, która rozpocznie się na stoisku firmy Nissan 17 kwietnia, o godzinie 9:10.


„To oczywiste, że zastanawiając się nad wyborem rynku, na którym ma odbyć się premiera modelu Tiida Nissan zdecydował się właśnie na Europę Środkową i Wschodnią, gdzie jest tylu zadowolonych użytkowników Almery i Primery. Teraz będziemy mieli nie tylko przywilej sprzedawać tutaj Tiidę, ale także po raz pierwszy zaprezentować ją klientom. Świadczy to wyraźnie o tym, że nasz region staje się motorem napędowym dalszego wzrostu firmy Nissan” – wyjaśnia na dzisiejszej konferencji prasowej w Bratysławie Krzysztof Kowalski, dyrektor ds. PR w NSCEE.


Tiida będzie dostępna jako czterodrzwiowy sedan lub pięciodrzwiowy hatchback z trzema wersjami silnikowymi – dwoma benzynowymi i jednym dieslem. Sylwetka Nissana Tiida, jako współczesna koncepcja tradycyjnego trójbryłowego nadwozia, przypadnie do gustu klientom ceniącym przede wszystkim komfort, jakość, niezawodność i przestronność. Nowy samochód będzie oferowany na wybranych rynkach europejskich od czerwca 2007 r.


Salon Motoryzacyjny w Bratysławie rozpoczyna się dniem prasowym 17 kwietnia i będzie otwarty dla publiczności w dniach 18-22 kwietnia. Targi odbywają się w obiektach Incheba Expo Bratislava, Viedenska cesta 3-7.źródło: Nissan

Leave A Comment