Leasing Mazdy? Sprawdź, dlaczego to może być najlepszy wybór

29 marca 2023
Bez kategorii, Nowości

Początek XXI wieku to nowy rozdział w historii Mazdy. Japoński producent prezentuje model 6, który zastępuje lubiany, ale konstrukcyjnie i stylistycznie mocno przestarzały 626. Wkrótce do oferty trafiają też modele 2 i 3, które napędzają ekspansję Mazdy na europejskim rynku. W gamie producenta nareszcie pojawiły się samochody nowoczesne, a przy tym fantastycznie zaprojektowane. Dziś Mazda to jedna z najbardziej pożądanych marek motoryzacyjnych, również w naszym kraju. Jeśli rozważasz leasing Mazdy, to już teraz możemy Cię utwierdzić w tym wyborze – to będzie strzał w dziesiątkę.

Świetna jakość wykonania

Mazda ma uzasadnione ambicje dołączenia do grona producentów samochodów klasy premium. Aby się o tym przekonać, wystarczy wybrać się do salonu i wsiąść np. do modelu CX-5. Jakość wykonania wnętrza i spasowania poszczególnych elementów stoją na najwyższym poziomie. Dzięki temu jazda Mazdą jest bardzo przyjemna, nie można mieć też zastrzeżeń do trwałości materiałów wykończeniowych.

Bezawaryjność

Gdyby zapytać 10 doświadczonych mechaników o wskazanie producentów najbardziej niezawodnych samochodów, to z pewnością większość wymieniłaby Mazdę. Doskonała opinia o pojazdach japońskiego producenta nie wzięła się znikąd – Mazda jest jedyną marką, której auta wciąż są w 100% produkowane w Japonii.

Planując leasing samochodu warto brać pod uwagę właśnie kryterium niezawodności pojazdu. W końcu auto firmowe musi jeździć i na siebie zarabiać, a to gwarantuje każdy spośród modeli Mazdy.

Sporo ciekawych modeli do wyboru

W aktualnej gamie modelowej japońskiego producenta znajdziemy kilka naprawdę ciekawych propozycji, skierowanych zarówno do kierowców szukających auta miejskiego, rodzinnego, jak i wygodnego krążownika na długie trasy.

Decydując się na leasing Mazdy możesz wybrać np. wszechstronną CX-60, niezawodną CX-5, elegancką 6 czy idealną do miasta CX-30.

Mazdy trzymają cenę

Ważnym argumentem przemawiającym za tym, aby postawić na leasing Mazdy, jest wolna utrata wartości. Zadbane, młode Mazdy z niewielkimi przebiegami i pełną historią serwisową sprzedają się właściwie od ręki. Za taki samochód można uzyskać bardzo dobrą cenę, co także nie jest bez znaczenia dla przedsiębiorców.

Jeśli po wykupieniu auta z leasingu nie chcesz mieć problemu z jego sprzedażą na rynku wtórnym, to Mazda z pewnością będzie dobrym wyborem.

Sprawdź oferty leasingu Mazdy w jednym miejscu

Została nam jeszcze jedna kwestia: ile kosztuje leasing Mazdy? To oczywiście zależy od wybranego modelu, wersji napędowej i wyposażenia. Konkrety? Wejdź na stronę iBemo, na której znajdziesz gotowe oferty leasingu pochodzące prosto od autoryzowanych dealerów Mazdy z Grupy Bemo.

Na iBemo samodzielnie skonfigurujesz parametry oferty i poznasz całkowity koszt finansowania. Możesz również dobrać ubezpieczenie, przedłużenie gwarancji czy umowę serwisową. Wszystkie formalności – włącznie z zawarciem umowy – załatwisz online, bez wychodzenia z domu, a samochód odbierzesz w jednym z kilkunastu salonów Grupy Bemo w całej Polsce.

Aktualnych ofert leasingu Mazdy szukaj na stronie https://ibemo.pl/samochody-osobowe/mazda-leasing.

Leave A Comment