Top 5 pomysłów na prezent dla majsterkowicza!

22 października 2020

Zbliżają się urodziny bliskiej Ci osoby i zastanawiasz się jaki prezent wybrać? Jeśli masz w domu zapalonego majsterkowicza to z pewnością radość sprawi mu sprzęt, którym uzupełni lub unowocześni swój domowy warsztat. Poniżej propozycje 5 prezentów z kategorii „narzędzia ręczne”, które z pewnością okażą się strzałem w dziesiątkę!
Sklepy stacjonarne, czy Internet pełen jest ofert narzędzi i sprzętów do domowego warsztatu. Co jednak wybrać, aby spełnić oczekiwania i podarować profesjonalny sprzęt, który posłuży na lata? Pomożemy odnaleźć się w tym gąszczu możliwości i wybrać najlepsze produkty na prezent. Zaczynajmy!

Zestaw kluczy nasadowych

Niezbędne narzędzia ręczne to przede wszystkim zestaw kluczy nasadowych to najczęściej walizka, w której znajdują się klucze oraz kilkadziesiąt nasadek ze stali chromowano-wanadowej. W zestawach tego typu znajdują się bity z twardej stali, grzechotki, nasadki rozmaitych rozmiarów, pokrętła, przeguby, adaptery do bitów, końcówki wkrętakowe, klucze imbusowe. Taki zestaw z całą pewnością powinien znaleźć się w warsztacie majsterkowicza!

Zestaw wkrętaków i końcówek

Zestawy wkrętaków i końcówek to najczęściej walizki w skład których wchodzi kilkadziesiąt elementów, w tym wkrętaki z wytrzymałych tworzyw z wygodnym, odpornym na ślizganie uchwytem oraz kompletem najczęściej stosowanych, precyzyjnych bitów. Wszystko w wygodnej i poręcznej walizce. Satysfakcja gwarantowana!

Komplet szczypiec

Zestawy szczypiec okazują się niezwykle pomocne przy drobnych naprawach i pracach remontowych. Zamiast dobierać poszczególne elementy warto od razu kupić gotowy zestaw szczypiec (znajdziemy takie bez problemu na Allegro w cenie kilkudziesięciu złotych). Zestawy zawierają szczypce uniwersalne, wydłużone proste, wydłużone wygięte oraz tnące boczne. Nadają się do wykorzystania zarówno w profesjonalnych warsztatach jak również hobbystycznie do prostego majsterkowania.

Zestaw pilników do metali i drewna

Mało oczywisty, ale (najprawdopodobniej) trafiony pomysł na prezent dla majsterkowicza – zestaw pilników do metali i drewna. Pilniki wykonane są np. ze stali wysokowęglowej, co gwarantuje im odpowiednią jakość. W zestawach znajdują się pilniki ręczne okrągłe, płaskie, długie, igłowe, kwadratowe, nożowe, krzyżowe i wiele, wiele innych. Wszystko to w wygodnej, płóciennej torbie.

Imadło ślusarskie obrotowe

Jeśli Twój majsterkowicz jeszcze go nie posiada, warto sprezentować mu obrotowe imadło ślusarskie to przymocowania do blatu stołu warsztatowego. Przydaje się w warsztatach ślusarskich, samochodowych, ale również ogólno-mechanicznych.

Leave A Comment