Auto klasy premium – pewna inwestycja na lata

3 listopada 2020
Bez kategorii, Nowości

Samochód wyższej klasy to inwestycja, która zwraca się z nawiązką – nie tylko ze względu na komfort i bezpieczeństwo, ale przede wszystkim poprzez minimalną utratę wartości auta w czasie. Choć cena samochodu klasy premium może wydawać się wysoka, to uwzględniając koszty jego eksploatacji, niezawodność i niską utratę wartości rezydualnej możemy dojść do wniosku, że samochód premium będzie tańszy w zakupie i eksploatacji od auta popularnej marki.

Samochód wyższej klasy to inwestycja, która procentuje w czasie

Decydując się na zakup samochodu klasy premium – np. Audi, Mercedesa czy BMW, zapewniasz sobie gwarancję niezawodności, spokój ducha oraz pewność wygodnego użytkowania przez wiele, wiele lat po zakupie.

Podczas gdy auta popularnych marek są w stanie wykazywać mniej lub bardziej poważne awarie i usterki już w pierwszym roku od zakupu, samochód klasy premium działa jak szwajcarski zegarek przez dekady.

Auta atrakcyjniejszych marek są zwyczajnie konstruowane z lepszych i droższych materiałów, a w ich produkcji większą uwagę przykłada się na pozornie nieznaczące detale. To właśnie dzięki temu Audi, Mercedes, Jaguar czy Lexus zapewniają tak dobre wyciszenie, czucie auta czy świetną pracę zawieszenia zbierającego nierówności polskich dróg. Oczywiście feeling samochodu uzależniony jest od segmentu i konkretnego modelu.

Nie bez znaczenia są również: niezrównany komfort podróżowania i codziennej eksploatacji, mnóstwo nowoczesnych technologii wspierających kierowcę na każdym etapie użytkowania samochodu oraz najefektywniejsze systemy bezpieczeństwa.

Zatem: samochód wyższej klasy jest inwestycją, która procentuje w czasie.

Auto premium lepiej trzyma swoją cenę

Dzięki niskiej utracie wartości rezydualnej w czasie samochody klasy premium stanowią o wiele pewniejszą lokatę kapitału niż samochody popularnych marek. Przykładowo, nowe Audi, BMW czy Lexus przez pierwsze 2-3 lata użytkowania utracą nie więcej niż 20% swojej początkowej wartości.

Dla porównania, w tym samym czasie Skoda, Kia czy Dacia utracą nawet 40% początkowej wartości. Jeżeli więc nie chcesz czuć się stratny na nowym aucie, koniecznie zainwestuj w wyższą klasę pojazdów.

Dzięki temu nie tylko ograniczysz stratę wartości samochodu, ale przede wszystkim zainwestujesz w spokojną i niezawodną jazdę oraz prestiż. Poza tym zyskasz niezrównany poziom bezpieczeństwa oraz wygody dla siebie i swoich najbliższych.

Luksusowe samochody są obecnie bardziej dostępne niż kiedykolwiek wcześniej

Wiele osób może przerażać inwestycja w nowe Audi z salonu. Niemniej, dzięki atrakcyjnym i elastycznym formom finansowania nowe Audi jesteś w stanie nabyć praktycznie bez wychodzenia z domu i – co ważniejsze – bez rujnowania domowego bądź firmowego budżetu.

Jeżeli szukasz sprawdzonego salonu oferującego szeroką gamę modeli Audi wraz z komplementarnymi produktami finansowymi oraz wsparciem w uzyskaniu finansowania na preferencyjnych warunkach, koniecznie sprawdź ofertę salonu Audi Krotoski Warszawa.

Leave A Comment