Toyota w 4 odsłonach – którą wypożyczysz dla siebie?

14 czerwca 2016
Bez kategorii, Nowości Toyota

Niezależnie od tego, czy szukasz auta zastępczego, samochodu firmowego czy pojazdu na wakacyjny wyjazd, w ofercie Toyoty znajdziesz model odpowiadający Twoim potrzebom. Samochody japońskiego producenta są solidne i niezawodne, a przy tym robią dobre wrażenie. Jeśli zależy Ci na aucie, którym będziesz bezpiecznie i komfortowo podróżował, sprawdź ofertę naszej wypożyczalni, w której prezentujemy szeroką gamę tych prestiżowych aut.

Samochód w naprawie? Wypożycz auto zastępcze!

Jeżeli Twój obecny pojazd wymaga naprawy, a Ty nie chcesz, aby jego brak utrudniał Ci wykonywanie codziennych obowiązków, dobrym pomysłem będzie skorzystanie z usług wypożyczalni samochodów. Za stosunkowo niską kwotę otrzymasz w pełni sprawny, ubezpieczony i przygotowany do jazdy pojazd. Dla osób poruszających się głównie po mieście, najkorzystniejszym wyborem będzie Toyota Yaris. Niewielkie gabaryty samochodu i jego zwrotność umożliwią sprawne parkowanie nawet w ciasnych miejscach. Auto to ma jeszcze jedną, istotną dla kierowców poruszających się po mieście zaletę. Posiadający 69 KM silnik Toyoty odznacza się niskim poziomem spalania, które wynosi średnio 4,3 l/100km. Przestronny bagażnik o pojemności 286 litrów sprawi, że bez problemu przewieziemy potrzebne przedmioty. Bezpieczeństwo zapewniają wbudowane poduszki powietrzne, a komfort użytkowania gwarantuje doskonałe wyposażenie audio, klimatyzacja oraz skórzana kierownica.

Toyota Avensis Kombi

Toyota Avensis – Twoja biznesowa wizytówka

Klienci, którzy ze względu na rodzaj wykonywanej pracy muszą profesjonalnie się prezentować, powinni postawić na robiący wrażenie model Avensis. Oprócz nienagannej stylistyki, dużej mocy oraz obszernego bagażnika, model ten charakteryzuje się również wyposażeniem o wysokim standardzie. Polecamy go szczególnie tym, którzy zamierzają odbywać wielogodzinne podróże i chcą, by przebiegały one w bezpiecznych oraz maksymalnie komfortowych warunkach. Toyotę Avensis możesz wybrać w wersji sedan lub kombi. Obie wyposażone są w nowoczesny system multimedialny, liczne systemy wspomagania jazdy, elektronicznie ustawiane fotele, a także kamerę cofania.

Wynajem samochodu – złoty środek między wytwornością a funkcjonalnością

Opcję pośrednią pomiędzy miejskim Yarisem a okazałym Avensisem stanowią Toyota Auris i Toyota Corolla. Auris posiada mniej rozbudowane wyposażenie w porównaniu z modelem Avensis, ale jest ono wystarczająco nowoczesne, by zapewnić pożądany komfort i bezpieczeństwo. Ponadprzeciętna, wynosząca 600 l objętość bagażnika pozwoli na pomieszczenie walizek wszystkich uczestników podróży, bez ograniczania przestrzeni pasażerów. Corolla zaś to idealna propozycja na wynajem długoterminowy. Niskie spalanie, które wynosi średnio 5,3 l/100km dla silników Diesla, sprawia, że jest to auto ekonomiczne w eksploatacji. Japońska jakość zapewnia bezawaryjne podróżowanie nawet na dalekich trasach. Toyota zrobiła też ukłon w stronę rodzin z dziećmi, wyposażając Corollę w nowoczesny system mocowania fotelików dziecięcych ISOFIX. Dzięki temu podróż z dzieckiem przestaje być problemem, a staje się przyjemnością.

Toyota to marka produkująca niezawodne samochody o szerokim zastosowaniu. W ofercie producenta znajdziemy auta rodzinne, kompaktowe, a także mniejsze pojazdy do poruszania się po mieście. A Ty jaką opcję wybierzesz dla siebie?

Leave A Comment