Stacja Mercedes 2015

12 czerwca 2015
Bez kategorii, Nowości

Już po raz trzeci rusza Stacja Mercedes czyli miejsce gdzie motoryzacja miesza się z życiem towarzyskim i spotkaniami kulturalnymi.


Oficjalne otwarcie obiektu usytuowanego na rogu ulicy Kruczkowskiego i Al. 3 Maja w Warszawie odbędzie się 13 czerwca 2015 roku. Na wstępie na scenie pojawi się Gaba Kulka, która wraz z zespołem zagra utwory z własnego repertuaru. W kolejny weekend, to jest 20 czerwca, do Stacji Warszawy przyjedzie Paul Bracqa, znany stylista motoryzacyjny, który w latach 60 projektował takie auta perełki jak W113 Pagoda czy W114. Z tej okazji na miejscu pojawią się członkowie polskiego klubu Pagody wraz ze swoimi samochodami. Warto również zapamiętać datę 2 sierpnia – wtedy też na miejscu podziwiać będzie można kilkadziesiąt zabytkowych Mercedesów.

Stacja Mercedes

Nie lada gratką dla fanów Formuły 1 będzie możliwość oglądania niemal wszystkich wyścigów pod gołym niebem, na specjalnie przygotowanych telebimach. Pierwsza transmisja już 21 czerwca czyli GP Austrii. Cóż, Mercedes ostatnio wygrywa wszystko co tylko możliwe w F1, więc nie dziwne, że tak się tym chwalą.

Wszystkie koncerty, transmisje czy spotkania są oczywiście bezpłatne. Szczegółowy kalendarz imprez znajduje się na stronie www.stacjamercedes.pl.

Bartłomiej Urban

Leave A Comment