Odświeżony Jeep Grand Cherokee na rok modelowy 2014

20 lutego 2013
Bez kategorii, Genewa 2013 Jeep Nowości
Jeep Grand Cherokee MY2014

W Genewie Jeep pokaże odświeżony model Grand Cherokee z rocznika modelowego 2014.


Amerykański SUV będzie dostępny z 8-biegową przekładnią automatyczną w każdym wariancie silnikowym. Ponadto, każda z wersji wyposażeniowych otrzyma nowe elementy wykończenia nadwozia i wnętrza. Dostępne będą się m.in. reflektory biksenonowe z światłami do jazdy dziennej wyposażonymi w diody LED, skórzana tapicerka Natura Plus oraz wykończenia kabiny w drewnie. Nowy Grand Cherokee ma też szerszą ofertę usług informacyjno-rozrywkowych, dzięki nowemu systemowi nawigacji satelitarnej UConnect i 7-calowemu wyświetlaczowi TFT.

W ofercie pojawią się dwa warianty napędu 4×4, pneumatycznego zawieszenia Jeep Quadra-Lift i systemu kontroli trakcji Selec-Terrain, umożliwiającego wybór najkorzystniejszych ustawień napędu w różnych warunkach jazdy. Nowością jest funkcja Selec-Speed Control (system czuwający nad prędkością zjazdu i podjazdu, pozwala pokonywać wzniesienia przy minimalnej ingerencji kierowcy).

Nowy Jeep Grand Cherokee 2014, który pojawi się w europejskich salonach sprzedaży w trzecim kwartale tego roku, oferowany będzie w wersjach wyposażenia Laredo, Limited, Overland i Summit.

źródło: Jeep / MotoTarget

Leave A Comment