Lancia Ypsilon Black and Red – edycja limitowana

15 grudnia 2011
Bez kategorii, Lancia Nowości

Lancia to marka, która przez wielu została już dawno znienawidzona. Niegdyś liczący się w rajdowych zmaganiach koncern, dzisiaj komfortowy i przede wszystkim luksusowo nacechowany włoski producent, który pod nową postacią za wszelką cenę chce się przypodobać jak największej rzeszy klientów. Kolejną jego bronią ma być limitowana wersja małego Ypsilona nazwana Black & Red.

Lancia Ypsilon Black and Red - edycja limitowana Lancia Ypsilon Black and Red - edycja limitowana Lancia Ypsilon Black and Red - edycja limitowana Lancia Ypsilon Black and Red - edycja limitowana

Opisywany samochód został oparty o bogato wyposażony wariant Silver, który otrzymał dodatkowo odtwarzacz CD, klimatyzację, a także specjalną, czarno-czerwoną tapicerkę.

Z zewnątrz bohater niniejszego artykułu wyróżnia się właściwie tylko jednym z czterech dostępnych lakierów. Mowa o czerwonym Rosso Argila, czarnym Nero Vulcano, dwukolorowym, który jest połączeniem obu wymienionych przed chwilą oraz trójwarstwowym Rosso Fiamma (również czerwony). Oprócz wymienionych wyżej elementów klient będzie mógł również dokupić za 2000 zł pakiet „I like” zawierający system audio firmy Bose, przyciemnione tylne szyby oraz 15-calowe aluminiowe obręcze.

Patrząc na Ypsilona Black & Red zastanawiam się do kogo jest skierowany ten pojazd. Nie ulega wątpliwościom fakt, że auta Lancii są zazwyczaj kupowane przez indywidualistów, ludzi, którzy w jakiś sposób pragną się wyróżnić w gronie licznych Pand i KII Picanto.

Przy cenie 44 900 złotych możemy zatem mieć ciekawie wystylizowany i oryginalny środek transportu do miasta, który mimo braku sportowych emocji sprzed lat, jest w stanie zaoferować swojemu kierowcy całkiem sporo.

źródło: wł / Patryk Rudnicki

Leave A Comment