Nissan GT-R od Pako Automotive Fashion House

21 października 2011
Bez kategorii, Nissan Nowości

Nissan prezentując model GT-R rzucił wyzwanie wszystkim producentom supersamochodów. Auto zaprojektowano od samego początku stawiając na najnowocześniejsze technologie i najbardziej zaawansowane rozwiązania techniczne. Doskonałe czasy na Nurburgring i rzesza klientów, których nie odstraszyły nawet początkowe problemy ze skrzynią biegów potwierdzają ten fakt. Model na rok 2011 przeszedł drobny facelifting, kilka zmian technicznych i kurację wzmacniającą. Każdy kto choć raz prowadził to auto jest pod wrażeniem jego osiągów, precyzji prowadzenia oraz szerokich możliwości indywidualnych ustawień.

Nissan GT-R od Pako Automotive Fashion House Nissan GT-R od Pako Automotive Fashion House Nissan GT-R od Pako Automotive Fashion House Nissan GT-R od Pako Automotive Fashion House

Jednak tak jak nie każdy lubi nawet wymyślnie serwowane sushi, którego podstawą jest przecież surowa (no dobrze – świeża) ryba, preferując na przykład wymyślne smaki kuchni francuskiej czy włoskiej, tak nie każdemu przypadnie do gustu wykończenia wnętrza Nissana. Ogromne połacie monotonnych plastików, bardzo podobnych do tych z modelu Note, czy Micra oraz tanie eco-skóry nie są w stanie nawet nawiązać do klimatów znanych z Porsche, czy Ferrari. Jeden z naszych klientów postanowił rozwiązać ten problem.

Pako Automotive Fashion House zajmuje się doradztwem, kreacją i realizacją ekskluzywnych projektów dla Klientów o najwyższych wymaganiach. Podstawą działalności jest najwyższej jakości ekskluzywny tuning w oparciu o ofertę najbardziej cenionych potentatów branży. Tym razem w porozumieniu z fachowcami z KAHN Design, brytyjskiego tunera oferującego modyfikacje dla aut takich jak Bentley, Range Rover czy Aston Martin, powstał indywidualny projekt wnętrza Nissana GT-R. Kokpit auta został kompletnie zdemontowany. Dopiero teraz naprawdę można było „docenić” talent japońskich księgowych do oszczędności. Tani plastik zastosowano wszędzie tam, gdzie wzrok kierowcy nie pada zbyt często, a w jego bezpośrednim otoczeniu zastosowano tylko nieznacznie lepsze materiały. Dlatego w PAKO niemalże każdy plastikowy element został pokryty naturalną skórą najwyższej jakości. Obudowy foteli, tunel centralny, deska rozdzielcza, progi i całe metry twardego plastiku w tylnej części auta nabrały nowego wyrazu. Kontrastowe przeszycia urozmaiciły fotele i podsufitkę, którą wykonano z alcantary. Przy ponownym montażu zachowano najwyższą staranność stosując technologie znane z aut takich Bentley czy Rolls Royce aby nie dopuścić do powstania niepożądanych dźwięków mogących zakłócić radość z użytkowania tego wspaniałego auta.

Koszt takiej personalizacji wnętrza Nissana GT-R waha się od 7 do 11 tyś złotych, w zależności od zakresu prac i wybranych do wykończenia materiałów. Właściciel wkonanego w ten sposób wnętrza otrzymuje indywidualny certyfikat potwierdzający jego autentyczność. Projekt ten, jak i wszystkie projekty wnętrza KAHN Design, stanowi zastrzeżony wzór przemysłowy, którego nieuprawnione kopiowanie stanowi naruszenie i wiąże się z konsekwencjami prawnymi. Po tuningu w PAKO Automotive Fashion House Nissan nabrał zdecydowanie bardziej eleganckiego, ale wciąż jakże sportowego charakteru. I smakuje wyśmienicie rówinież tym, którzy nie przepadają za surową japońską sztuką kulinarną, czy też wykonania wnętrz samochodów.

źródło: Pako

Leave A Comment