Zegarek Infiniti za 3,500 euro

14 września 2011
Bez kategorii, Infiniti Nowości

Limited Edition BR02-8 Infiniti Carbon Case Purple 8 Pro Dial – to pełna nazwa zegarka wykonanego dla Infiniti przez szwajcarską firmę zegarmistrzowską Bell & Ross.

Zegarek Infiniti za 3,500 euro Zegarek Infiniti za 3,500 euro Zegarek Infiniti za 3,500 euro Zegarek Infiniti za 3,500 euro

Jest to już drugi ekskluzywny chronometr, jaki powstał w wyniku współpracy Szwajcarów z Infiniti. Poprzednim był model edycji specjalnej BR03-92 Instrument Phantom, który stworzono w zeszłym roku dla uczczenia pojawienia się crossovera klasy performance Infiniti FX Limited Edition.

Na zegarku można łatwo dostrzec nawiązania do partnerstwa między Infiniti a marką Bell & Ross. Wskazówka sekundnika i cyfra osiem umieszczone są na czarnym, matowym cyferblacie i wykończone powłoką w tym samym charakterystycznym odcieniu fioletowym, jaki jest stosowany przez Infiniti. Cyfra „osiem” obrócona na bok przypomina matematyczny symbol nieskończoności i logo marki Infiniti. Dodatkowo, na deklu stalowej koperty zegarka wygrawerowano znak Infiniti.

Model BR02-8 Infiniti Carbon Case Purple 8 Pro Dial będzie dostępny tylko w 200 egzemplarzach, a jego sprzedaż będzie prowadziło 45 centrów Infiniti w Europie. Rekomendowana cena producenta to 3 500 euro lub 5 080 dolarów USA.

źródło: Infiniti / Moto Target

Leave A Comment