Nowy Renault Twingo – pierwsze zdjęcia

Niespełna dwa miesiące przed otwarciem salonu samochodowego we Frankfurcie Renault zdecydowało o ujawnieniu pierwszych zdjęć przedstawiających facelifting najmniejszego modelu koncernu – Twingo. Decyzja o odświeżeniu modelu została podyktowana niezadowalającym poziomem dotychczasowej sprzedaży.

Nowy Renault Twingo - pierwsze zdjęcia Nowy Renault Twingo - pierwsze zdjęcia

Niestety publikacji zdjęć nie towarzyszyło ujawnienie szczegółów technicznych, zatem na informacje o ewentualnych zmianach przyjdzie nam jeszcze poczekać. Opierając się na otrzymanych fotografiach możemy jedynie zauważyć, że przód auta otrzymał nową twarz, podobną nieco do konceptu Frendzy.

Grill i reflektory zmieniono, lampy przeciwmgielne zmieniły położenie, a logo Renault urosło i zostało bardziej wyeksponowane na połączeniu maski i zderzaka.

Renault zapowiada, że lifting wiąże się także z lepszym wyposażeniem auta. Gama silnikowa powinna pozostać taka sama jak dotychczas, łącznie z najmocniejszą, 133 konną jednostką z modelu RS. W 2014 roku spodziewany jest także wariant hybrydowy lub w pełni elektryczny.

źródło: wł

Leave A Comment