SKODA EcoPanel – aplikacja do oszczędzania

Oszczędzanie jest możliwe dzięki przemyślanym rozwiązaniom – najnowsza aplikacja ŠKODY do pobrania na telefon, prawdziwie odzwierciedla ideologię GreenLine.

SKODA EcoPanel - aplikacja do oszczędzania SKODA EcoPanel - aplikacja do oszczędzania SKODA EcoPanel - aplikacja do oszczędzania SKODA EcoPanel - aplikacja do oszczędzania

Teraz, oprócz użytkowania oszczędnych i pro-ekologicznych samochodów z serii GreenLine, produkowanych przez markę ŠKODA, każdy może chronić środowisko na wiele innych sposobów. Jednym z nich jest zainstalowanie prostej aplikacji na swoim telefonie.

ŠKODA EcoPanel to niezwykle proste w użyciu oprogramowanie, które można skonfigurować na swoim telefonie w ciągu zaledwie kilku sekund. Dzięki niemu można przedłużyć “życie” baterii telefonu nawet o kilka godzin. Aplikacja działa na urządzeniach wyposażonych w system Android.

Wystarczy, że użytkownik określi ustawienia swojego telefonu dotyczące największych „pożeraczy” baterii, takich, jak: jaskrawość wyświetlacza, czas, po którym włączy się wygaszacz, wibracje, głośność dzwonka, Wifi czy Bluetooth. Następnie, po wciśnięciu jednego przycisku, zostanie aktywowany tryb eko, który będzie oszczędzał baterię telefonu, zgodnie z ustawieniami użytkownika.

Aplikację można pobrać tutaj.

źródło: Skoda

Leave A Comment