911 Targa z 1985 na sprzedaż, ekscytujące życie gratis

Sprzedaż ulubionego auta to bolesny moment, zwłaszcza jeśli jest to tak wyjątkowy, klimatyczny samochód jak Porsche 911 Targa Supersport z 1985 roku, z 3.2 litrowym silnikiem pod maską i dachem, który możesz zdjąć kiedy chcesz poczuć wiatr we włosach.

911 Targa z 1985 na sprzedaż, ekscytujące życie gratis 911 Targa z 1985 na sprzedaż, ekscytujące życie gratis

Czasami jednak wszystko się psuje, życie rzuca kłody pod nogi i nadchodzi taki moment, że chcesz zerwać z przeszłością, pozbyć się wszystkiego i wyjechać na Syberię, czy gdzieś indziej, gdzie nikt Cię nie znajdzie. Co wtedy zrobić z samochodem, który był dla Ciebie ważniejszy niż rodzina? Tak po prostu wstawić do komisu? Wystawić ogłoszenie? Pewien Brytyjczyk postanowił zrobić to w wielkim stylu.

Próbuje sprzedać swoje Porsche za 10.911 funtów (jeśli nie wiesz dlaczego akurat za tyle, chyba nie powinieneś trafić na ten artykuł 🙂 Aby znaleźć właściwego klienta sprzedający nakręcił krótki film, w którym przedstawia zalety swojej 911-ki. Klip wygląda bardzo profesjonalnie i sugeruje, że jego produkcja nie była tania.

Z materiału dowiadujemy się, że szczęściarz ma już dość tych „wszystkich dziewczyn padających do jego stóp, od których nie może się uwolnić”, szukania miejsc parkingowych przed ekskluzywnymi lokalami i chce znaleźć godnego kandydata, który go w tym zastąpi, podczas gdy on będzie mógł wyjechać w Himalaje. Jeśli chcesz pomóc nieszczęśnikowi, kup jego Porsche… Emocje gwarantowane.

źródło: wł

Leave A Comment