Audi RS3 wyprzedane

Jeden z najbardziej ekscytujących samochodów zjeżdżających z niemieckich linii produkcyjnych, Audi RS3 udowadnia, że jest hitem sprzedaży w segmencie drogich, supersportowych kompaktów.

Audi RS3 wyprzedane Audi RS3 wyprzedane Audi RS3 wyprzedane Audi RS3 wyprzedane

Oferowany w ograniczonej ilości i jedynie na wybranych rynkach jest dostępny z bardzo długim czasem oczekiwania. Zarówno w Wielkiej Brytanii, jak i w innych krajach zebrano zamówienia na całą produkcję zaplanowaną na najbliższy rok.

Audi RS3 wyprzedane Audi RS3 wyprzedane Audi RS3 wyprzedane Audi RS3 wyprzedane

Przedstawiciel producenta, szef Audi UK Jeremy Hicks cieszy się z sukcesu, który świadczy o mocnej pozycji marki i zaufaniu klientów, którzy kupują auto bez jego wcześniejszego obejrzenia na żywo.

Audi RS3 jest napędzane 2,5 litrowym silnikiem z turbodoładowaniem o mocy 340 koni mechanicznycm i z momentem obrotowym 450 Nm. Moc przenoszona jest za pośrednictwem 7-biegowej skrzyni S-tronic na wszystkie cztery koła (Quattro). Przyspieszenie do 100 km.h zajmuje 4,6 sekundy a prędkość maksymalna została ograniczona do 250 km/h.

W standardowym wyposażeniu RS3 znajduje się m.in. automatyczna klimatyzacja, czujniki parkowania, światła ksenonowe oraz wykonane w technologii LED światła dzienne.

źródło: wł

Leave A Comment