Pierwsze fotografie wnętrza nowego BMW M5

Czy to nie wspaniałe, że Internet umożliwia dostęp do nowych informacji niemalże w chwili ich opublikowania? Dzięki temu BMW umiejętnie podgrzewa atmosferę przed premierą swoich kolejnych modeli. Tym razem do mediów trafiło kilka zdjęć wnętrza oczekiwanego z niecierpliwością nowego BMW M5, a my od razu mamy temat na artykuł.

Pierwsze fotografie wnętrza nowego BMW M5 Pierwsze fotografie wnętrza nowego BMW M5 Pierwsze fotografie wnętrza nowego BMW M5 Pierwsze fotografie wnętrza nowego BMW M5

Oglądanie kilku zdjęć wyposażenia BMW i lewarka skrzyni biegów nie jest może tak ekscytujące, jak wciąż nieujawnione informacje o mocy 4.4-litrowego silnika, który znajdzie się pod maską M5, ale dla potencjalnych nabywców tego auta to też jest istotne. Przecież to tam spędzać będą wiele godzin delektując się jazdą i chcieliby większego komfortu i nowocześniejszych rozwiązań niż poprzedniej generacji.

Jeśli zdjęcia przedstawiają ostateczny wygląd kabiny, to możemy się spodziewać, że w M5-ce znajdą się instrumenty wykonane w technologii Black Panel, który zadebiutował w nowej 7-ce, natomiast pozostałe elementy widoczne na zdjęciach, czyli koło kierownicy i lewarek skrzyni są typowe dla aut serii M.

BMW M5 CONCEPT
Pierwsze fotografie wnętrza nowego BMW M5 Pierwsze fotografie wnętrza nowego BMW M5 Pierwsze fotografie wnętrza nowego BMW M5 Pierwsze fotografie wnętrza nowego BMW M5

Panel wskaźników zawiera prędkościomierz wyskalowany do 330 km/h i obrotomierz, na którym wskazówka może dojść nawet do 8000 obrotów na minutę. Jak widać szacowana przez ekspertów na 580 KM moc silnika, który będzie napędzał M5 zapewnić powinna niesamowite osiągi. Jako, że Bawarczycy nigdy nie idą na skróty, spodziewać się możemy, że podczas wrześniowego salonu we Frankfurcie pojawi się dopracowane w najdrobniejszych szczegółach nowe, doskonałe BMW M5.

źródło: wł

Leave A Comment