Felgi Lorinser RSK8 dla SLS AMG

4 kwietnia 2011
Bez kategorii, Mercedes Nowości

Firmy tubingowe zajmują się niemal każdym autem, które wyjeżdżając z fabryki jest ich zdaniem nie w pełni doskonałe. Modyfikacjom podlegają zarówno małe autka miejskie, jak też luksusowe supersamochody, które dla przeciętnego kierowcy i tak są kosmiczne. Do tej ostatniej kategorii z pewnością możemy zaliczyć Mercedesa SLS, zwłaszcza po fabrycznym tuningu AMG.

Felgi Lorinser RSK8 dla SLS AMG Felgi Lorinser RSK8 dla SLS AMG Felgi Lorinser RSK8 dla SLS AMG  

Firma Lorinser zdecydowała o przygotowaniu pakietu do tego auta, który ogranicza się do montażu nowych, wyjątkowych felg aluminiowych.

Te trzyczęściowe, kute obręcze zaprojektowano wg wzoru RSK8. Posiadają siedem ramion i zdobią je stalowe, nierdzewne nity łączące wszystkie części w całość. Oczywiście celem stosowania tego rodzaju tuningu jest obniżenie masy kół. Producent zapewnia, że RSK8 są jednymi z najlżejszych felg na rynku. Podkreśla również, że obniżenie nieresorowanej masy koła poprawia możliwości trakcyjne i dynamikę auta zwłaszcza podczas trudnych manewrów czy pokonywaniu ostrych łuków.

Na koniec kilka detali dotyczących nowego produktu Lorinsera. Felgi będą dostępne w rozmiarze 9,5×20 cali na przednią oś, oraz 11×21 cali na tylną. Tuner rekomenduje montaż opon w rozmiarach odpowiednio 275/30 oraz 295/25.

źródło: wł

Leave A Comment