Zmiany w Nissanie 370Z

8 marca 2011
Bez kategorii, Nissan Nowości

Nissan 370Z Coupe w wersji 2011 jest bardziej przyjazny kierowcy, dzięki wprowadzeniu zmian w konstrukcji zawieszenia i przeniesienia napędu. Klienci będą także mogli wybrać nową wersję wyposażeniową o nazwie GT Edition.

Zmiany w Nissanie 370Z Zmiany w Nissanie 370Z Zmiany w Nissanie 370Z Zmiany w Nissanie 370Z

Inżynierowie Nissana przekonstruowali amortyzatory modelu 370Z Coupe, co daje lepszy komfort jazdy przy zachowaniu odpowiednich właściwości jezdnych przy wyższych prędkościach. Szybkie przemierzanie autostrad będzie też okupione mniejszym hałasem w kabinie pasażerskiej. Pod podwoziem zastosowano bowiem dodatkowe materiały tłumiące.

Zmiany w Nissanie 370Z Zmiany w Nissanie 370Z Zmiany w Nissanie 370Z Zmiany w Nissanie 370Z

W opcjonalnej siedmiobiegowej przekładni manualnej znajduje się teraz tryb do jazdy po śniegu, który umożliwia łatwe ruszenie z miejsca na śliskiej nawierzchni poprzez wybór drugiego biegu i odpowiednie sterowanie obrotami silnika.

W wyposażeniu znalazła się nowa kamera cofania wchodząca w skład pakietu nawigacyjnego Nissan Premium Connect.

Oferta na rok 2011 obejmuje również nową wersję GT Edition dostępną w trzech kolorach: czarnym metalicznym, białym perłowym i tzw. Black Rose, który jest zarezerwowany wyłącznie dla tej wersji. Nadwozie uzupełniają 19-calowe obręcze aluminiowe Rays.

źródło: CC / Moto Target

Leave A Comment