Rolls-Royce szuka praktykantów

24 marca 2011
Bez kategorii, Nowości Rolls-Royce

Słynny brytyjski producent samochodów luksusowych, firma Rolls-Royce ogłosiła początek programu rekrutacji nowych praktykantów. Wybrani kandydaci zostaną dołączeni do projektu szkoleniowego, który rozpocznie się pod koniec sierpnia 2011 roku.


Stażyści będą pracować z doświadczonymi pracownikami w obszarach związanych z inżynierią, lakierowaniem, silnikami, obróbką drewna, skóry, a także w działach finansowych.

Program praktyk powstał w 2006 roku i angażował młodych ludzi w wieku 16-24 lata dając im możliwość odbycia stażu w fabryce w Goodwood. Staż łączy się ze studiami i trwa 4 lata. Najlepsi z najlepszych będą mieli możliwość dołączenia do ekipy Rolls-Royce’a na stałe.

Program został stworzony przy współpracy agencji LSC (Learning Skills Council) oraz SEEDA (South East Economic Development Agency) oraz uczelni w Chichester i Northbrook.

Praktykanci dołączają do zespołu w ekscytującym momencie, gry firma ogłosiła rekordową sprzedaż w zakończonym roku. Producent świętuje stulecie swojego symbolu – Ducha Namiętności (Spirit of Ecstasy) prezentującego się dumnie na masce każdego z aut RR, organizując serię imprez oraz prezentując na salonie w Genewie elektrycznego Phantome’a – model 102EX.

źródło: RR / wł

Leave A Comment