Jaguar S-Type R od Panzani Design

18 marca 2011
Bez kategorii, Jaguar Nowości

To ptak, nie, to samolot, nie… to projekt, który pochłonął wiele pracy, ale kontrowersyjnym wyglądem zachęci chyba tylko wyjątkowych indywidualistów. Czy Wam się podoba?

Jaguar S-Type R od Panzani Design Jaguar S-Type R od Panzani Design Jaguar S-Type R od Panzani Design Jaguar S-Type R od Panzani Design

Włoski tuner, Panzani Design stworzył z Jaguara S-Type R, brytyjskiej, dostojnej salonki coś, co kojarzy się z BatMobilem i nazywa się Vintage GT. Jak widać, auto otrzymało czarny, matowy lakier oraz ekstremalny body-kit z zupełnie nową „twarzą” – grillem, zderzakiem z ledowymi światłami dziennymi i ogromnymi wlotami powietrza. Z boku zastosowano wyjątkowo szerokie nadkola kryjące wyjątkowe koła 235/35/20 z przodu i 305/30/20 z tyłu.

Jaguar S-Type R od Panzani Design Jaguar S-Type R od Panzani Design Jaguar S-Type R od Panzani Design Jaguar S-Type R od Panzani Design

W tylnej części zamontowano dodatkowy spojler i dyfuzor zaskakujących rozmiarów.

Wnętrze współgra z radykalnym wyglądem zewnętrznym. Wyposażono je w równie wyjątkowe elementy takie jak tapicerka z alcantary z kontrastowymi szwami, dwa sportowe fotele, sportowa kierownica i wykończenia z włókien węglowych.

Choć nie ujawniono szczegółów dotyczących modyfikacji silnika, rozwiązania dotyczące aerodynamiki zwiastują, że pod maską drzemie potworna moc. Miejmy nadzieję, że faktycznie tak jest i że auto będzie jeździć tak jak wygląda.

źródło: wł

Leave A Comment