Jaguar S-Type R od Panzani Design

To ptak, nie, to samolot, nie… to projekt, który pochłonął wiele pracy, ale kontrowersyjnym wyglądem zachęci chyba tylko wyjątkowych indywidualistów. Czy Wam się podoba?

Jaguar S-Type R od Panzani Design Jaguar S-Type R od Panzani Design Jaguar S-Type R od Panzani Design Jaguar S-Type R od Panzani Design

Włoski tuner, Panzani Design stworzył z Jaguara S-Type R, brytyjskiej, dostojnej salonki coś, co kojarzy się z BatMobilem i nazywa się Vintage GT. Jak widać, auto otrzymało czarny, matowy lakier oraz ekstremalny body-kit z zupełnie nową „twarzą” – grillem, zderzakiem z ledowymi światłami dziennymi i ogromnymi wlotami powietrza. Z boku zastosowano wyjątkowo szerokie nadkola kryjące wyjątkowe koła 235/35/20 z przodu i 305/30/20 z tyłu.

Jaguar S-Type R od Panzani Design Jaguar S-Type R od Panzani Design Jaguar S-Type R od Panzani Design Jaguar S-Type R od Panzani Design

W tylnej części zamontowano dodatkowy spojler i dyfuzor zaskakujących rozmiarów.

Wnętrze współgra z radykalnym wyglądem zewnętrznym. Wyposażono je w równie wyjątkowe elementy takie jak tapicerka z alcantary z kontrastowymi szwami, dwa sportowe fotele, sportowa kierownica i wykończenia z włókien węglowych.

Choć nie ujawniono szczegółów dotyczących modyfikacji silnika, rozwiązania dotyczące aerodynamiki zwiastują, że pod maską drzemie potworna moc. Miejmy nadzieję, że faktycznie tak jest i że auto będzie jeździć tak jak wygląda.

źródło: wł

Leave A Comment