Superb Combi najbardziej rodzinny

Flagowy model marki Skoda, Superb Combi podczas emisji telewizyjnego Fifth Gear, został okrzyknięty Family Car of the Year.


“To naprawdę najlepszy samochód dla rodziny. Połączenie ogromnej przestrzeni, szybkości, dużej oszczędności i komfortu… – to prawdziwe cacko” – powiedział prezenter show, Jonny Smith. “Szczerze, jeśli jesteś ojcem, to potrzebujesz samochodu, który pomoże Ci sprostać temu zadaniu. Superb Combi idealnie się do tego nadaje.”

Superb Combi najbardziej rodzinny Superb Combi najbardziej rodzinny Superb Combi najbardziej rodzinny Superb Combi najbardziej rodzinny

Najnowsza nagroda jest już dwudziestą, którą przyznano brytyjskiej Skodzie w tym roku. W 2010 roku liczne organizacje i wydawnictwa wyróżniały Octavię, Yeti, Superba i Superba Combi. Sam Superb w tym roku otrzymał dwie nagrody przyznawane przez Auto Express: zdobył tytuł Najlepszego Samochodu Rodzinnego i Najlepszego Samochodu Kombi; Oprócz tego, magazyn Diesel Car okrzyknął go Najlepszym Dużym Samochodem i Najlepszym Kombi. Także magazyn Top Gear nazwał Superba Combi Luksusowym Samochodem Roku 2009 – a to tylko przykłady.

Ponadto, marka Skoda znalazła się już po raz siedemnasty z rzędu w czołówce plebiscytu, organizowanego przez Auto Express. Jest to konkurs, w którym badany jest poziom satysfakcji kierowców.

Wszystkie te nagrody znajdują swe odzwierciedlenie w rekordowej sprzedaży, jaką odnotowuje brytyjska Skoda. Jak do tej pory, w 2010 roku w Wielkiej Brytanii sprzedano ponad 39 000 sztuk samochodów Skody, co spowodowało wzrost udziału w rynku do ponad 2%.

źródło: Skoda

Leave A Comment