Wyprzedaż modeli Indica i Indigo

Marubeni Motors Poland, importer samochodów marki TATA informuje, że rozpoczęła się wyprzedaż modeli Indica i Indigo SW, wyprodukowanych w roku 2010.

Wyprzedaż modeli Indica i Indigo Wyprzedaż modeli Indica i Indigo Wyprzedaż modeli Indica i Indigo Wyprzedaż modeli Indica i Indigo

TATA Indica, zwinny 5-drzwiowy hatchback o typowo miejskim charakterze jest dostępny już od 21 950 zł, co czyni go bezapelacyjnie najtańszym samochodem na Polskim rynku. Indica oferowana jest z dynamicznym, 85-konnym silnikiem benzynowym o pojemności 1,4l. Co więcej, już w podstawowej wersji otrzymujemy niespotykane w tej klasie wyposażenie standardowe: klimatyzację, centralny zamek, wspomaganie kierownicy oraz cztery elektrycznie sterowane szyby.

Jesienna wyprzedaż obejmuje także model Indigo SW, przestronne kombi dostępne już od 26 950 zł.

Tym samym Indigo SW jest najtańszym kombi na rynku. Podstawowe wyposażenie obejmuje jest m.in. w klimatyzację, dwie poduszki powietrzne, system ABS czy elektrycznie sterowane szyby.

Zarówno model Indica jak i Indigo oferowane są z 3-letnią gwarancją producenta z limitem 100 tys. km oraz pakietem 24h Road Assistance obejmującym 3 lata eksploatacji.

źródło: MMP

Leave A Comment