Luksusowe gadżety Bentleya w Paryżu

30 września 2010
Bez kategorii, Bentley Nowości

Współczesna sprzedaż pojazdów luksusowych nie ogranicza się jedynie do budowania samych pojazdów, ale również wymaga tworzenia stosownej atmosfery. W tym celu Bentley wypuści na rynek serię luksusowych gadżetów.


Na targach w Paryżu Bentley zaprezentuje poszerzoną serię gadżetów dla miłośników marki. Przedmioty zgromadzone w Bentley Collection definiują te same cechy co produkty marki – doskonałe wykonanie, najwyższej jakości materiały i świetny design.

Fani Bentleya poza eleganckim piórem, okularami, czy nawet nartami, będą mogli również zakupić wyroby ze skóry. Wykonywane w Anglii i ręcznie szyte obwoluty na dokumenty, czy też rękawice wykonywane z tych samych materiałów, z których powstają wnętrza samochodów. Do kompletu Bentley dorzuca szale, jedwabne krawaty, modele i ubrania.

W związku z wypuszczeniem na rynek modelu Continental GT (2011), Breitling, którego zegarki można znaleźć we wnętrzach modeli Bentleya, wypuścił specjalną, limitowaną kolekcję, której gumowy pasek otrzymał słynny kolor „British Racing Green”.

źródło: MA / Moto Target

Leave A Comment