Cennik nowej Fabii RS

4 czerwca 2010
Bez kategorii, Nowości Skoda

Znane są już ceny nowej Fabii RS po liftingu!

Cennik nowej Fabii RS Cennik nowej Fabii RS Cennik nowej Fabii RS Cennik nowej Fabii RS

Model przeznaczony jest zwłaszcza dla miłośników sportowych wrażeń. Nowa Fabia RS jest dostępna w dwóch wersjach nadwoziowych: hatchback i combi, z jedną jednostką napędową: 1,4 TSI 132 kW (180 KM) z automatyczną, 7-biegową, dwusprzęgłową przekładnią DSG.

Samochód osiąga maksymalną prędkość 224 km/h (wersja kombi: 226 km/h). Aby rozpędzić Fabię RS od 0 do 100 km/h, potrzeba 7,3 sekundy. Średnie zużycie paliwa wynosi 6,2 l/100 km.

Fabię RS z nadwoziem hatchback można nabyć w cenie 72 850 zł. Wersja Combi kosztuje 75 350 zł. Dostępne kolory to: Biel Candy, Czerwień Corrida, Żółty Sprint, Srebrny Brilliant, Błękit Race, Zieleń Rallye, Szary Anthracite i Czerń Magic. Można je połączyć z białym, czarnym lub srebrnym dachem.

Od momentu pojawienia się w sprzedaży model jest oferowany w promocyjnej ofercie kredytowej 50/50 0%. Oprocentowanie i prowizja bankowa wynosi 0%, przy wkładzie własnym 50%. W pakiecie dostępne jest ubezpieczenie komunikacyjne Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy za pierwszy rok oraz dodatkowo, ochrona gwarancyjna na trzeci rok.

Korzystając z powyższej oferty, Fabię RS możesz mieć już za 36 425 zł. Dodatkowo, od wyjściowej ceny cennikowej możliwe jest odliczenie upustu w wysokości do 3 tys. zł.

źródło: Skoda

Leave A Comment