Opel Corsa Color Race – powrót do przeszłości

15 stycznia 2010
Bez kategorii, Nowości Opel

Opel zaprezentował ekskluzywną wersję Corsy o nazwie Color Race, inspirowaną modelem Rallye Kadett B Sprint z przełomu lat sześćdziesiątych i siedemdziesiątych ubiegłego stulecia.
Niestety, w przeciwieństwie do kultowego protoplasty, nowy model nie otrzyma wzmocnionego silnika. Zmiany obejmują bowiem wyłącznie nadwozie i wnętrze.

Opel Corsa Color Race - powrót do przeszłości Opel Corsa Color Race - powrót do przeszłości Opel Corsa Color Race - powrót do przeszłości Opel Corsa Color Race - powrót do przeszłości

Trzydrzwiowa Corsa Color Race dostępna jest w trzech kolorach nadwozia – Sunny Melon Yellow, Casablanca White i Magma Red – które doskonale kontrastują z czarną maską silnika z motywem flagi wyścigowej, czarnym dachem i czarnymi akcentami kolorystycznymi z boku i w tylnej części nadwozia. W standardzie znajdują się także 17-calowe obręcze aluminiowe.

We wnętrzu limitowanej Corsy umieszczono specjalne fotele obszyte kontrastującymi nićmi, panoramiczne okno dachowe oraz skórzane koło kierownicy.

Opel Corsa Color Race - powrót do przeszłości Opel Corsa Color Race - powrót do przeszłości

Pod maską wersji Color Race może pracować jeden z silników dostępnych w gamie standardowej Corsy 2010.

Ceny Opla Corsy Color Race rozpoczynają się w Niemczech od 15 560 Euro.

Zdjęcia Corsy Color Race w większych rozdzielczościach dostępne są w naszej galerii.

źródło: Opel / Moto Target

Leave A Comment