VW kusi w Polsce i Wielkiej Brytanii

17 listopada 2009
Bez kategorii, Nowości Volkswagen

Volkswagen próbuje za wszelką cenę nakłonić potencjalnych klientów szukających auta klasy średniej do kupna Passata. Na naszym rynku oferuje rabat w wysokości 9000 złotych, w Wielkiej Brytanii natomiast właśnie wprowadza wersję wyposażenia Highline Plus.

Volkswagen chyba dla każdego modelu oferuje podział na trzy podstawowe wersje wyposażenia, są to – najuboższa Trendline, lepsza Comfortline oraz najdroższa i zarazem najciekawsza Highline. Teraz na rynku brytyjskim zadebiutuje również model z wyposażeniem opisanym jako Highline Plus, czyli naj naj naj. Standardem w tej wersji będą gadżety z Passata Highline, czyli 17-calowe obręcze z lekkich stopów, sześć poduszek powietrznych, ESP, „półautomatyczna” klimatyzacja, tempomat oraz skórzana tapicerka.
Dodatkami montowanymi seryjnie, za które mieszkańcy Wielkiej Brytanii musieliby dopłacić ekstra będą chromowane obramowania grilla, łącze Bluetooth służące do komunikacji z telefonem komórkowym oraz system nawigacji RSN 310 z wielkim wyświetlaczem dotykowym. Ceny za tak wyposażonego Passata rozpoczną się od 20.515 funtów za sedana i 21.715 funtów za wersję kombi. W naszym kraju niemiecki producent również oferuje interesujący „rabat”. Przy zakupie pakietu nawigacja, który u nas jest dostępny dla każdej z trzech wersji dostajemy – wypasiony zestaw nawigacji RNS 510 z ekranem 16:9, zestawem map, DVD, MP3, 30GB HDD + bi-ksenony z funkcją doświetlania zakrętów i spryskiwaczami (normalnie 6100zł) + zestaw rolet przeciwsłonecznych. Wyposażenie warte 18.460 złotych dostajemy za 9690 zł. Kusząca oferta. źródło: Carscopp / autokult

Leave A Comment