Aktualności
Auto z USA (23 września, 2022 12:06 pm)
Narzędzia dla transportu (22 września, 2022 9:09 am)
Kosmetyki samochodowe – jakie warto mieć? (17 sierpnia, 2022 12:27 pm)

Przedpremierowy pokaz Citroena DS3 w Polsce

18 listopada 2009
Bez kategorii, Citroen Nowości

  16 listopada na pokazie kolekcji wiosna/lato 2010 Macieja Zienia swój przedpremierowy pokaz miał najnowszy model z gamy Citroena – DS3.

Przedpremierowy pokaz Citroena DS3 w Polsce Przedpremierowy pokaz Citroena DS3 w Polsce

Samochód ten jest pierwszym modelem będącym zapowiedzią całej linii DS. Moda i design były hasłami przewodnimi wieczoru, a dwa samochody wyeksponowane w Teatrze Wielkim wpisały się idealnie w tę wyjątkową atmosferę.

Zaproszeni goście mogli jako pierwsi w Polsce zobaczyć i poczuć uwodzicielską naturę Citroëna DS3, który wzbudził duże zainteresowanie wśród wielbicieli talentu Macieja Zienia.

MACIEJ ZIEŃ AMBASADOREM CITROENA DS3

Wczoraj [link=https://www.autowizja.pl/news.php?item.10455.6]pisaliśmy[/link] o współpracy Macieja z Citroenem. Jego przygoda z Marką rozpoczęła się w kultowym już salonie C_42 na Polach Elizejskich.

Przedpremierowy pokaz Citroena DS3 w Polsce Przedpremierowy pokaz Citroena DS3 w Polsce Przedpremierowy pokaz Citroena DS3 w Polsce

Maciej wybrał się również do podparyskiego Centrum Stylu Citroena, gdzie miał okazję wymienić swoje doświadczenia z Olivierem Daillance (wcześniej pracującym dla Louis Vuitton), odpowiedzialnym za kolory oraz tkaniny w marce Citroen oraz projektantem Christophem Poinlane, który pilotuje projekt DS3.

Maciej Zień skonfigurował tam również swój samochód. Detalem, który wyróżni ten egzemplarz spośród innych będzie specjalnie zaprojektowany dach oraz elementy dekoracyjne wnętrza stworzone na bazie logo Macieja Zienia. Całość złoży się na unikatowy samochód, którym jeździć będzie wyjątkowy człowiek i projektant.

Należy podkreślić, że Maciej Zień będzie pierwszym użytkownikiem Citroena DS3 w Polsce.

źródło: Citroen

Leave A Comment