Polska premiera handlowa Fiata Punto Evo

19 listopada 2009
Bez kategorii, Fiat Nowości

Nowy Fiat Punto Evo wchodzi oficjalnie do sprzedaży na rynku polskim. Z tej okazji w najbliższy weekend, w dniach 20 – 22 listopada we wszystkich salonach Fiata odbędą się „Dni Fiata”. Podczas oficjalnej premiery nowego modelu, Fiat zachęca Klientów do jazd testowych całą gamą modeli Fiata, organizując konkurs w którym główną nagrodą będzie nowe Punto Evo.

Polska premiera handlowa Fiata Punto Evo Polska premiera handlowa Fiata Punto Evo

Podczas „Dni Fiata”, poza możliwością dokładnego zapoznania się z premierowym modelem, Klienci mogą skorzystać z bogatego wachlarza ofert wyprzedażowych rocznika 2009. Oferta promocyjna składa się z wysokich rabatów gotówkowych; Croma do 20 000 zł rabatu, Bravo, Grande Punto i Linea do 6 000 zł, Panda do 4 000zł. W ofercie znajdują się również promocyjne kredyty dostępne dla całej gamy Fiata; kredyt „2 lata 0%” (Klient przez 2 lata nie płaci odsetek od zaciągniętego kredytu) oraz kredyt „Tyle procent, na ile lat” (oprocentowanie kredytu jest równe ilości lat na które został zaciągnięty).

W ofercie dostępny jest również promocyjny leasing 103% jak i samochody osobowe z homologacją ciężarową umożliwiające przedsiębiorcą odliczenie pełnej wartości podatku VAT w wysokości 22%.

Polska premiera handlowa Fiata Punto Evo Polska premiera handlowa Fiata Punto Evo

Licząc na duże zainteresowanie ofertą podczas „Dni Fiata”, Dealerzy marki zdecydowali się przedłużyć godziny otwarcia swoich salonów sprzedaży. W najbliższy piątek i sobotę sprzedawcy salonów Fiata będą do dyspozycji Klientów od godz. 9:00 do 20:00. Salony czynne będą również w niedzielę w godzinach 10:00 – 14:00. Lista Dealerów Fiata oraz szczegóły oferty oraz regulamin konkursu dostępne są na specjalnie przygotowanej stronie internetowej pod adresem [link=http://www.fiat.pl/puntoevo]fiat.pl/puntoevo[/link]

Polska premiera handlowa Fiata Punto Evo Polska premiera handlowa Fiata Punto Evo

Jednak prawdziwą rewolucja w projekcie „Evo” są nowe silniki MultiAir o przełomowej dla silników benzynowych technologii. Pozwalają one na zwiększenie mocy do 12 %, przy zmniejszeniu zużycia paliwa aż do 16%. Silnik 1.4 MultiAir dysponuje mocą 105 KM, a tej samej pojemności ale turbodoładowana jednostka generuje moc 135 KM.

Punto Evo jest przystępne cenowo a dodatkowo dostępne w promocyjnym kredycie 2 lata 0%. Ceny modelu rozpoczynają się od 41 990 zł za wersję 1.2 Active.

Wszystkie samochody Punto Evo objęte są 3-letnią gwarancją bez limitu kilometrów.

źródło: Fiat

Leave A Comment