Clio Storia – historia bez końca

30 czerwca 2009
Bez kategorii, Nowości Renault

Nowe Clio Storia/Campus zdobywa klientów bogatym wyposażeniem, funkcjonalnością i prostą gamą. W Polsce dzięki atrakcyjnej cenie i wyposażeniu wersji All Inclusive cieszy się popularnością głównie wśród firm. Clio Storia stanowi doskonały wybór dla klientów poszukujących samochodu kompaktowego i wielofunkcyjnego, ekonomicznego zarówno przy zakupie, jak i w eksploatacji.


Fabryka we Flins kontynuuje więc produkcję Nowego Clio, aktualnego bestsellera Renault. Gama tego modelu została właśnie całkowicie odnowiona: ma nowy design, nowe wersje wyposażenia np. sportową GT i może być wyposażona w system Carminat TomTom® – najtańszą z dostępnych na rynku wbudowaną nawigację w języku polskim.

Renault zapowiedziało 20 marca 2009 roku powrót części produkcji Clio Storia (Campus) do Flins. Wcześniej od 2008 roku produkcja na potrzeby Europy odbywała się wyłącznie w Słowenii, w Novo Mesto. To działanie ma na celu uwolnienie zdolności produkcyjnych w miejscowości Novo Mesto dla zwiększenia produkcji Nowego Twingo, jednego z najlepiej sprzedających się obecnie modeli Renault.

NOWA GAMA MODELOWA CLIO STORIA NA POLSKIM RYNKU

Nowe Clio Storia dostępne na rynku polskim już od 34 900 PLN obejmuje osobową wersję 5-drzwiową oraz 3-drzwiową wersję użytkową Societe. Za atrakcyjną cenę można teraz mieć atrakcyjnie wyglądające Clio z bogatszym wyposażeniem seryjnym w dwóch wersjach: Authentique i All Inclusive.

Najważniejsze zmiany to przede wszystkim:
– nowe zderzaki,
– chromowane tło reflektorów,
– słupek drzwi w kolorze czarnym (All Inclusive),
– nowa tapicerka czarno-szara metalizowana w wersji All Inclusive,
– chromowane elementy wnętrza w wersji All Inclusive,
– wspomaganie układu kierowniczego seryjnie już od pierwszej wersji.

źródło: Renault / Mototarget

Leave A Comment